Звичайно, кохання та почуття – це чудово. Вони надихають, роблять життя яскравішим, дарують позитив та щастя, але з життєвої практики людина без сеkсу нікуди. Мало хто зможе посперечатися з тим фактом, що з коханою людиною кохатися завжди невимовно приємно. Але у кожного був інтим із партнером, до якого ми не відчували почуттів та емоцій, які в народі називають «коханням», але сеkс, якщо чесно зізнатися, був чудовим. Можна сказати, «на висоті». У нічних рандеву що важливо? Важливо мінімізувати скромність, включити на максимум свою фантазію і «перти вперед».
Що ж тут гріха таїти, трапляються партнери «нікудишні». І скільки б ти не переконував себе, що він/вона доброї душі людина, відмінний співрозмовник і надійний тил, проти правди не попреш. Потрібно зізнатися собі відверто: “для спальні шукаємо тільки своє, все невідповідне залишаємо за дверима”. Часто ми робимо в принципі стандартні помилки під час процесу отримання задоволення. Ми в теорії про них знаємо, але на практиці відсторонитися від них не можемо. Дивна тенденція, але у житті зустрічається часто.
Отож, які найпростіші помилки практично всі з нас роблять під час пізнання себе та свого обранця?
1. Ми порівнюємо нинішнього партнера зі своїми колишніми обранцями
Всі ми різні, мислимо по-різному, витрачаємо гроші на різні речі, їмо різні страви, любимо різні спиртні напої, підходимо до вибору меблів, книг, автомобілів по-різному. Ключове слово тут, як ви вже помітили “різні”. Ми не можемо жити за сценарієм, придуманим кимось іншим. Хтось інший уже пішов. Можливо, його гра була ідеальна, неповторна і не знала собі рівних, але чомусь він пішов? Виходить, він герой не твого роману. Він – образ збірний у цьому контексті. Він – партнер і не обов’язково чоловік.
Досить багато чоловіків намагалися повернутися до своїх колишніх обраниць навіть після того, як одружилися з іншими жінками. Ми всі робимо одну помилку – думаємо, що якогось певного партнера замінити не можна. Не займайтеся самообманом, незамінних людей немає, просто нам лінь шукати когось нового. Ось ми і порівнюємо Сашка з Іваном, а Олю з Катею. Безглуздо. Якщо з Олею було краще, то навіщо Катя? З Олею не склалося, значить шукай Світлану. Головне не зациклюватись на тому, що хтось може бути ідеалом, а хтось ним стати не зможе.
Міра виміру у всіх різна. Для когось твій «непридатний» варіант – межа його мрій. Живи і отримуй задоволення від цієї миті, адже минуле залишилося в минулому, тому що місця в теперішньому йому вже немає. Не неси багаж спогадів у майбутнє, адже ноша надто важка та марна.
2. Ми поспішаємо і втрачаємо головне
Дівчата люблять прелюдії, пристрасні ігри, які розпалюють обстановку та дарують невимовне почуття влади над партнером. Чоловіки ж люблять, коли дівчина приділяє увагу всім частинам його тіла, не гидуючи чимось бажаним йому під час їхніх інтимних ігор. Для чоловіків важливо «побувати» в дівчині в потрібну для нього хвилину, а потім вони з радістю продовжать екскурс по потрібному курсу і повернуться до тієї частини гри, де вони поспішили прискорити процес.
Жінці складно відмотати все назад. Поспіх заважає їй розслабитися і відчути кожен етап ласки. Не завершений процес прелюдії викликає дискомфорт, і жінка хоче швидше закінчити весь процес, що негативно впливає на асоціацію з постільними сценами в цілому. Приділяйте увагу своєму партнеру, ретельніше дбайте про його/її «розслаблення», щоб у відповідь отримати ту ж турботу і увагу.
3. Періодами ми граємо у гру «Ти мені – я тобі»
У деяких парах виникає тема “ти мені – я тобі”. Егоїстичний прояв тиску не може сприяти повному розслабленню. У голові виникає табу перед якимось виглядом ласки, і як би ми не хотіли позбавитися цієї заборони, насолода вже не з’явиться. Людина звикла робити все на зло іншому. Це лише на рівні підсвідомості.
У ліжку не можна ставити ультиматуми, це місце не війни, а миру. Не поділу, а возз’єднання. У спальні потрібно дарувати, щоб потім потонути в подарованому блаженстві. Ти хочеш зробити партнеру приємно? Ти його вже вибрав. Навіщо ставити межі та межі? Отримуй задоволення від свого вибору. Насолоджуйся кожним сантиметром тіла свого обранця.
4. Ми не хочемо боротися зі своїми «пунктиками»
“Пунктики” – це психологічна проблема, яку не всі можуть зрозуміти і прийняти. Це наші особисті «таргани», з яким тільки ми й маємо боротися. Це наша війна, а не проблема оточуючих. Наші «пунктики» не мають стати забороною у ліжку. В інтимі не повинно бути табу. Завжди можна пояснити партнеру, чому тобі не подобається, коли цілують твою шию або торкаються твоїх колін, наприклад. Сказати, що це твоя проблема, а не те, що тобі не приємні дотики чи поцілунки твого обранця чи обраниці.
Ти не любиш цілуватися під час процесу розслаблення? Поясни людині, що тебе це відволікає, не уникай розмови, адже ти розвиваєш комплекси у своєму партнері. Заборонений плід солодкий. Ти ж не хочеш одержати скандал прямо під час наближення орг@зму?
5. Ми соромимося свого тіла
Тебе вже обрали. Тебе вже хочуть. Покупець бачив товар, коли його брав. Тебе розгледіли ще під час першого інтимного перебування разом, і покупець залишився задоволеним. Навіщо тоді думати про зайві 300 грамів на стегнах або про свій другий розмір грудей? Складка на животі? Шрам на спині? Забий. Від тебе йде енергія бажання, задоволення, впевненості. Ось у чому фішка, тільки це працює. Ось у чому полягає магніт тяжіння. Твій партнер ніколи не помітить ту дрібницю, про яку ти хвилюєшся, якщо ти сам(а) не зробиш акцент на своїй маленькій особливості. Отримуй задоволення – у цьому суть гри.
6. Якщо щось не так, ми терпимо і мовчимо
Ти вигадуєш відмовки для того, щоб не займатися коханням зі своїм партнером? Немає орг@змів? Значить, час бігти. Нехай навіть людина відмінна, друг вірний, цікавий співрозмовник, але без інтимного життя ти далеко не поїдеш. У житті потрібна ідилія та баланс у всьому. Навіщо жертвувати чимось? Тим більше настільки важливим компонентом життя, як інтимна сфера. Далі буде тільки гірше, непорозуміння та розбіжності з’їдять тебе та твого партнера. Не тягни, навіщо відтягувати і так не зрозумілий фінал?
Обговорення