“19 березня 1530 року увійшло в історію нашого краю як одне із найважливіших подій – Бережанам було надано Магдебурзьке право”. Про це зазначає громадський діяч з Бережан та фахівець міжнародного співробітництва та промоції області Руслан Кулик.
“Запровадження Магдебурзького права на нашій території говорить про ціннісний вибору таких понять як виборність або самоврядування.
І це — наша глибинна цивілізаційна відмінність з країною-агресором. І свідчення величезного значення самого поняття «місцеве самоврядування», його важливості не лише для життя суспільства, а й для існування держави.
Зі святом, рідні Бережани та мешканці громади!”
![](https://gazeta-misto.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-97.jpg)
Обговорення