• Останні
  • У тренді
30 років на сцені: «Піккардійська Терція» презентує дуетну пісню з SASHKA

30 років на сцені: «Піккардійська Терція» презентує дуетну пісню з SASHKA

25.09.2022
Збараж

Міністерка у справах ветеранів відвідала Збараж: обговорили підтримку захисників

14.04.2026
У Тернополі освятили меморіальні плити з іменами полеглих воїнів 35-го окремого стрілецького батальйону

У Тернополі освятили меморіальні плити з іменами полеглих воїнів 35-го окремого стрілецького батальйону

14.04.2026
М-19

На міжнародній трасі М-19 на Тернопільщині розпочали влаштування нового покриття

14.04.2026
суд

Підробив довідку для “демобілізації”: суд на Тернопільщині дав реальний термін військовому

14.04.2026
Святослав Морозов

Святослав Морозов: як молодий митець із Кривчого відновлює генетичний код Поділля

14.04.2026
На Тернопільщині попереджають про нічні заморозки: температура впаде до -3°

На Тернопільщині попереджають про нічні заморозки: температура впаде до -3°

14.04.2026
відновлюється рух автобусів на маршруті №33

Сезонний транспорт: автобус №33 у Тернополі знову курсуватиме до дач «Ветеран»

14.04.2026
Українські кібери показали, як важливо виконати вказівку “маскви”

Українські кібери показали, як важливо виконати вказівку “маскви”

14.04.2026
Тернопільміськгаз

Технічне обслуговування газових мереж у Тернополі з 15 квітня: деталі від “Тернопільміськгаз”

14.04.2026
Наталія Калмикова

Міністерка у справах ветеранів відвідала Великогаївську громаду: говорили про підтримку військових

14.04.2026
стипендія президента

Тернополянка Діана Шрамов’ят отримала стипендію Президента України

14.04.2026
пожежа на полі

Лише за один день вогонь знищив 85 тонн соломи та охопив гектари сухостою: фахівці встановлюють збитки

14.04.2026
Середа, 15 Квітня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

30 років на сцені: «Піккардійська Терція» презентує дуетну пісню з SASHKA

Опубліковано Назар Торпеда
25.09.2022

Українська вокальна формація «Піккардійська Терція» та композитор і виконавець Алекс Макаров, відомий під творчим псевдонімом SASHKA, презентують дуетну пісню Baby та кліп на неї. Творчий тандем присвятив свій твір Україні, її красі та водночас героїзму. Пісня розповідає про любов до країни, зізнаючись їй у почуттях, немов до коханої дівчини.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

пісня про Воскресіння

До Великодня тернопільські співаки презентували спільну пісню про Воскресіння Христа

11.04.2026
МАZEPA

Гурт з Тернополя МАZEPA презентує прем’єру «Недопита кава»: кожен рядок — наче кадр із фільму про кохання

21.02.2026

Відеоробота вже доступна до перегляду на YouTube-каналі «Піккардійської Терції».

Автором музики й тексту Baby виступив SASHKA. Як розповідає виконавець, він почав працювати над піснею ще у 2017 році, але поштовхом для завершення треку стала повномасштабна війна та окупація його рідного Херсона. Під впливом почуттів і емоцій, викликаних цими подіями, у бомбосховищі під звуки вибухів, зіграна на старому Гібсоні, пісня була завершена.

І якщо музика дуже легко лягла в рядки, то із записом треку виникли певні складнощі. Музиканти, що взяли участь у записі, після 24-го лютого були розкидані по всьому світу. Гітарна партія була записана Толіком Манді в бомбосховищі в Черкаській області, труби – в Німеччині Алексом Павлюковим (Estrada), що колись працював зі Світланою Лободою, партію акустичної гітари записав Михайло Баньковський, який волонтерив у Києві, а ударні – Олександр Муренко, барабанщик Тіни Кароль, що спеціально для запису приїхав у Київ із села в Житомирської області.

Тоді ж у SASHKі з’явилась думка звернутись до вокальної формації «Піккардійська Терція», пісня “Пустельник” якої вже багато років була для Алекса однією з улюблених. Baby одразу “зайшла” всім учасникам секстету, тож було вирішено створювати музичну посвяту своїй країні разом – записувати пісню та знімати кліп Baby.

“Я не дуже й то розраховував, що хлопці залишать мої гітари, труби та барабани, адже вони все життя співають а капела, у цьому їхній стиль і фішка. Однак, “Терція” залишила моє аранжування повністю, додавши декілька своїх музичних трюків”, – розповів SASHKA.

До слова, практично в унісон із релізом пісні Baby, вокальна формація «Піккардійська Терція» відзначає своє професійне 30-річчя: 24 вересня 1992 р. у Львові відбувся перший публічний виступ колективу.  Незадовго до того, як Сашко Макаров пішов у Херсоні до школи.

“За 30 років на сцені у мене як у музиканта і у нашої групи як у музичної одиниці вже виробилася творча інтуїція, – розповідає художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. – І коли SASHKA прислав нам пісню Baby, ми одразу почули у ній творчу родзинку. Він запропонував, щоб ми заспівали її самі. Але хто здатен виконати твір краще, ніж сам автор? Тож наша зустрічна пропозиція була – створити дует, у якому поєдналися б настрій, щирість і правдивість автора із вокальним колоритом «Терції». У переписці SASHKA згадав, що гітарну партію виконав Анатолій Манді, сидячи у бомбосховищі, – через що пісня набула особливого символізму. Цю партію ми так і залишили у пісні. Адже наше кредо – не змінювати те, що є добре, а лише примножувати його. Тож концепція аранжування не змінилася – інструменти залишилися. А зі свого багатого досвіду творчих колаборацій (з Русланою, Оксаною Мухою, Андрієм Підлужним та іншими) ми добре знали, як зробити дует цікавішим та різноманітнішим. Зізнаюся, я мав певні перестороги – чи варто робити таку лірику у такий важкий для нашої країни час? Але SASHKA аргументовано переконав мене: промені надії й позитиву зараз дуже потрібні людям. Світло і віра в добро тільки пришвидшуватимуть перемогу, мир і спокій в Україні. А кожен із нас має робити справу на своєму місці. І робити її добре!”

Кліп на пісню Baby був знятий в мальовничому пшеничному полі в передмісті Києва вже за місяць від першої зустрічі музикантів. Режисером кліпу і режисером монтажу виступив сам SASHKA, оператором Олексій Хорошко, стилістом Катя Костенко, а гримером Катя Старовойтова.

Трек Baby доступний для прослуховування на всіх музичних стрімінгових платформах та сервісах: https://song.link/4g44jzxpvnvmb

З питань організації інтервʼю, гостьових ефірів із SASHKA та “Піккардійська Терція” просимо звертатись до Романа Мединського, CEO PR Batteries:

+380672491667, roma@prbatteries.com

або до Галини Гузьо, промоменеджерки «Піккардійської Терції»:

+38 067 9603101, galaguzo@ukr.net

Читайте нас в Google News
Теги: SASHKAПікардійська терціяпісня
Share11ShareSend

Пов'язані публікації

Віктор Винник і МЕРІ презентують нову пісню до Дня Збройних Сил України

Віктор Винник і МЕРІ презентують нову пісню до Дня Збройних Сил України

01.12.2025
Тернопільський гурт TVORCHI стaнцювaв нa офісних столaх у вечір пʼятниці 

Тернопільський гурт TVORCHI стaнцювaв нa офісних столaх у вечір пʼятниці 

27.11.2025
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Співпраця факультетів ТНПУ: магістранти-перекладачі працювали на міжнародній гостьовій лекції 14.04.2026
  • Правила вступу 2026: іноземні атестати, дистанційні іспити та оновлені умови для творчих спеціальностей 14.04.2026
  • Символ мужності Бучаччини: шлях додому захисника Миколи Хархана 13.04.2026
  • Японські технології у Тернополі: нейрохірург міської лікарні Павло Бідзіля стажувався у Японії 13.04.2026
  • Шахрайська схема: Зловмисники використовують ім’я очільника Тернопільської РВА Ярослава Матвійчука 13.04.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.