Стан більшості звірів та птахів задовільний, тварини вгодовані,а запасу кормів вистачить приблизно на тиждень…
Київський зоопарк видав наказ про про створення постійно діючої комісії з контролю та догляду за станом тварин в резиденції «Межигір’я», повідомляє прес-служба Київського зоологічного парку.
«24 лютого 2014 року, згідно з дорученням в.о. голови Київської міської держаної адміністрації Володимира Макеєнка, генеральний директор Київського зоопарку Євгеній Кирилюк видав наказ «Про створення постійно діючої комісії з контролю та догляду за станом тварин в резиденції «Межигір’я» (с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області) до вирішення питання щодо місця подальшого постійного перебування цих тварин», – йдеться у повідомленні.
Фахівці Київського зоопарку – заступник генерального директора по зоочастині Ігор Марійчук та головний ветеринарний лікар Інна Васильковська – були відрядженні в «Межигір’я» для вивчення ситуації.
Вони встановили, що у резиденції «Межигір’я» знаходяться такі тварини: 3 білі страуси нанду, 9 африканських страусів, 2 страуса ему, 14 видів фазанів, сумісна група птахів – пара курячих гусок, пара дрохв, 3 журавлі красавки, цесарки, декоративні кури; копитні тварини – 2 метиса дикої свині, 4 олені плямисті, 5 муфлонів європейських, 4 лані європейські, 2 барана гривастих, 2 оленя благородних, 3 антилопи кани; домашні тварини – 3 дійні корови, кози зааненської породи, вівці, свині свійські, вівці романської породи, повідомили в зоопарку.
“Стан більшості звірів та птахів задовільний, тварини вгодовані, запасу кормів вистачить приблизно на тиждень. Очевидно: якщо їх не поповнити, то доля тварин буде сумною…
Резиденція «Межигір’я» має прекрасну інфраструктуру та технічну базу, а також кваліфікований персонал, представлений кінологами, ветеринарами», – повідомляє Інна Васильковська. Працівники зоопарку Межигір’я вболівають за долю тварин, які стали для них рідними, та звертаються з проханням зберегти зоопарк у Межигір’ї, визначивши умови підпорядкування та умови фінансування у стислий термін.
Марійчук та Васильковська вважають, що перевезення тварин до іншої установи є недоцільним, потрібно лише покращити умови утримання копитних тварин та страусів.
«Господарство має величезний потенціал для використання, облаштоване лабораторією ветеринарно-санітарної експертизи, може використовуватись на благо українського суспільства (забезпечити дитячі лікарні цінним козиним, овечим, коров’ячим молоком та молоком антилоп кана)», – зазначили у прес-службі.
Джерело: Високий Замок
Обговорення