• Останні
  • У тренді

Звідки Тарас Пастух бере гроші на свою передвиборчу кампанію

07.10.2015
У Теребовлі відбувся шаховий турнір: Кубок міського голови об’єднав гравців

У Теребовлі відбувся шаховий турнір: Кубок міського голови об’єднав гравців

18.08.2025
У Тернополі викрили шахрая: обіцяв інвалідність за 16 000 доларів

У Тернополі викрили шахрая: обіцяв інвалідність за 16 000 доларів

18.08.2025
Відео наземних роботизованих комплексів

Тернопільський обласний ТЦК показав епічне відео наземних роботизованих комплексів

18.08.2025
На війні загинув військовослужбовець Василь Бучинський

На війні загинув військовослужбовець з Кoпичинецькoї грoмaди Василь Бучинський

18.08.2025
На війні загинув воїн Андрій Гуцал

На війні загинув воїн Андрій Гуцал зі Скалатщини

18.08.2025
Відкритий турнір з волейболу сидячи

У Тернополі провели турнір з волейболу сидячи серед ветеранів та правоохоронців

18.08.2025
Степана Паньківа

У Бережанах попрощалися з військовослужбовцем Степаном Паньківим

18.08.2025
графіки відключень газу

З 11:00 до 15:00 год буде часткове припинення газопостачання в селі Смиківці

18.08.2025
Смерть дитини через лікарську помилку: лікарню в Тернополі зобов’язали відшкодувати матері більше 2 млн гривень

Смерть дитини через лікарську помилку: лікарню в Тернополі зобов’язали відшкодувати матері більше 2 млн гривень

18.08.2025
Повертайся з СЗЧ. На тебе чекають!

Повертайся з СЗЧ. На тебе чекають!

18.08.2025
У Тернополі швидка відмовила у допомозі непритомному: врятувала поліція

У Тернополі швидка відмовила у допомозі непритомному: врятувала поліція

18.08.2025
На новому мосту на Тернопільщині виявили серйозні недоліки

На новому мосту на Тернопільщині виявили серйозні недоліки

18.08.2025
Понеділок, 18 Серпня, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Звідки Тарас Пастух бере гроші на свою передвиборчу кампанію

Опубліковано Газета Місто
07.10.2015

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Успіх ТНПУ – перемога команди ректора Богдана Буяка

Богдан Буяк переміг на виборах ректора Тернопільського педагогічного університету

25.06.2025
ТНПУ

У Тернопільському педагогічному університеті сьогодні другий тур виборів ректора

25.06.2025
ImageSrc_4860Кандидат від “Самопомочі” на посаду міського голови Тернополя Тарас Пастух вважає, що у Тернополі потрібно застосувати досвід міського голови Андрія Садового та “Самопомочі” у питаннях відкритості влади. На думку народного депутата, діяльність Садового є прикладом для Тернополя. Про це Пастух заявив 2 жовтня в ефірі одного з телеканалів. При цьому нардеп не пояснив, який саме досвід має переймати Тернопіль. 
Справді відкритість міського голови Львова вражає. У 2007 році Садового визнали ворогом преси за версією Інституту міжнародної інформації. Тоді Андрій Іванович опинився у одній компанії з одіозним Михайлом Добкіним. Причиною такого рішення журналістів став конфлікт міського очільника Львова з міською газетою “Ратуша”, яка планомірно займалася викриттям корупційних схем у роботі міської ради, що стосувалися зокрема відчудження комунального майна і землі. У відповідь виконком вдався до репресій і зупинив фінансування муніципального друкованого органу. Журналісти оголосили тоді головування безпосередньо у приймальні Садового. Детальніше про цю призабуту історію розповідає фільм Ігоря Чайки “Від атракції до шмельцу”. Фільм планували продемонструвати на фестивалі у Польщі, проте в останній момент через наполягання Андрія Садового зняли з показу.
Невідомо, що мав на увазі Тарас Пастух, коли говорив про позитивний досвід відкритості львівської влади. Так само незрозуміло, який ще досвід використає Тарас Пастух зокрема у питанні незаконних забудов і боротьби з корупцією.
28 вересня активістка ініціативи “Народна дія” Олеся Дацько заявила про 100 об’єктів незаконної забудови у м. Львові. Більшість цих забудов пов’язані із незаконним виділенням землі Львівською міської радою. Лівів’яни навіть створили карту із незаконними забудовами у іхньому місті.)
Досі триває розслідування справи щодо незаконного привласнення 2,2 млн.грн коштів громади Львова під час закупівлі комунальним підприємство ЛКП “Львівелектротранс” 22 вживаних трамваїв у Німеччині.  Перевірка прокуратури встановила, що під час закупок через залучення приватних посередників вартість кожної одиниці техніки зросла на 300 тис.грн при номінальній вартості у 140 тис.грн. Тоді гроші міського бюджету прокачали через фірму Андрія Федоренка, радника міського голови Львова. Знаково, що у цей самий період Вінниця отримала безкоштовно 105 трамваїв у Швейцарії. Попри порушення кримінальної справи Андрій Садовий продовжував називати Федоренка “чесною і порядною” людиною, яка служила на користь львівської громади.
Крім того, прокуратура Львівської області викрила зловживань на загальну суму у 50 млн.грн під час підготовки до Євро-2012.  Цікаво, що збудований стадіон і оновлений аеропорт досі не введені в експлуатацію. З цієї причини ці об’єкти не можуть використовуватися повноцінно, а європейські авіакомпанії такі, як Lufthansa кілька разів відмовлялися виконувати рейси до Львова. Саме з причин корупційних зловживань посадовцями Садового компанія Wizzair припинила свої польоти з Львівського аеропорту.   За фактами діяльності Департаменту  Євро-2012 Львівської міської ради порушено кілька кримінальних проваджень. Зокрема це стосуєтьсярозтрати у 24 млн.грн, яке вчинили посадовці Львівської міської Ради в інтересах австрійської фірми ALPINE BAU GMBH.
Натомість більше року учасники АТО зі Львова не можуть отримати землі під індивідуальне будівництво. Львів’янка Наталія Смірнова розповідає, що її син служить в Національній гвардії України, і починаючи з червня 2014 року по сьогодні, він неодноразово перебував у зоні АТО в Дебальцевому, Слав’янську та ін. містах, захищаючи Україну. Проте за цей час йому так і не вдалося отримати обіцяну земельну ділянку для індивідуального будівництва. Сім’ї учасників АТО та загиблих військових змушені об’єднуватися у робочі групи, аби вирішити це питання самостійно.
На противагу цьому Виконком Львівської міськради закупив для своїх потреб 10 мобільних комп’ютерів-планшетів SAMSUNG Galaxy Tab 3 Lite 7.0 8GB Black загальною вартістю 21 тис. 702 грн. (http://www.032.ua/news/928488)
Це далеко не повний перелік “добрих справ” голови славного міста Лева. Припускаємо, саме цей «позитивний» досвід перейматиме і новий кандидат від “Самопомочі” і саме на цих корупційних схемах крадуться гроші, за які зараз проводиться білбордова кампанія Тараса Пастуха. Враховуючи близкість львівського мера до регіоналів Бориса Колєснікова і бувшого голови Львівської ОДА від Партії Регіонів Василя Горбаля – можемо припустити, що «корупційні схеми» Садового Тарас Пастух запровадить і у Тернополі. 
Читайте нас в Google News
Теги: вибориновини ТернополяПастухСадовий
Share6ShareSend

Пов'язані публікації

ТНПУ ім. В. Гнатюка

Результати виборів ректора Тернопільського педуніверситету: у другий тур вийшли Буяк і Задорожна

19.06.2025
У виборах ректора ТНПУ жоден кандидат не набрав бiльшостi: буде другий тур

У виборах ректора ТНПУ жоден кандидат не набрав бiльшостi: буде другий тур

18.06.2025
Завантажити ще
Опілля квас Опілля квас Опілля квас
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50%

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Цікаві документи від крєзнавців отримав Державний архів Тернопільщини 18.08.2025
  • На Тернопільщині успішно вирощують рідкісні для нашого краю культури 18.08.2025
  • Фотовиставку Війна в обличчях відкрили на площі перед пам’ятником Степанові Бандері у Тернополі 18.08.2025
  • Частково припинять подачу газу у Смиківцях біля Тернополя 18.08.2025
  • На Тернопільщині відбувся XXIV Міжнародний фестиваль лемківської культури Дзвони Лемківщини 18.08.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua



  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.