Любов до землі передалася від діда з бабою. Колись вони мали великі наділи. Однак із приходом радянської влади втратили їх.
Починав із розсади, яку подарувала бабуся Марія. Неочікувано отримав високий урожай. Свіжими плодами ласувала вся сім’я, готували консервації на зиму, а залишки продали. Тоді й подумав, що можна отримувати додатковий дохід до сімейного бюджету.
Наступного сезону придбав насіння і засадив 5 сотих городу біля хати. На третій рік уже відвів помідорам ділянку площею 10 сотих. Так від старту у 100 кущів перейшов до 2 тисяч. А останнім часом їх уже є 6 тисяч (займають 23 ари). Овочі різноманітних кольорів — рожеві, жовті, червоні…
Усі роботи — від сівби до збирання плодів — господар виконує власноруч. Частина насіння — куплене, інше — власне. Репродуктивний матеріал ранніх і середніх сортів висіває у спеціальних парничках останнього місяця зими, а пізніх — у березні. Використовує придбану у крамниці землю. Після заморозків поселяє розсаду на ділянку. Оскільки кущі високорослі, то потребують підв’язування до кілків.
Пан Олексій дуже любить жовті томати (зокрема Апельсин) та рожеві (Мікадо і Волове серце). До речі, це сорти української селекції. Садить і гібриди. Наприклад, Толстой дарує великі круглі червоні плоди.
Цьогоріч ще вирішив спробувати низькорослі різновиди. Припав до душі сорт Асвон, який уже щедро дарує продукцію.
Збір урожаю розтягнутий у часі, адже є на ділянці як ранні, так і середні та пізні помідори. Ґазда намагається постійно експериментувати, розширюючи асортимент.
Завдяки турботливому догляду виростають овочі-рекордсмени. Найбільші представники сорту Мікадо торік заважували 1 кг 200 г. Нинішнього сезону поки що зафіксували показник 900 г. У середньому з кожного куща чоловік збирає до 5 кг продукції.
На усьому циклі вирощування Олексій Ілліч працює сам. Хіба інколи батько допомагає реалізовувати овочі.
Оскільки хата Сидоруків розташована біля дороги Ланівці-Вишнівець, то люди, котрі проїжджають повз ошатне доглянуте обійстя, зупиняються і купують томати. Бо знають, що вони свіжі, ароматні, щойно з грядки.
Окрім городини, ентузіаст вирощує і квіти. Насіння висіває ще у січні. А вже потім плавно переходить на пасльонові.