Верховний суд постановив, що «Палац Кіно» вибув із комунальної власності Тернополя незаконно

Верховний Суд ухвалив остаточне рішення про повернення кінотеатру «Палац Кіно» у власність територіальної громади Тернополя. Про це повідомляє “Судово-юридична газета“. Відповідне рішення ухвалили 8 листопада 2023 року. ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ Літню жінку допомогли повернути додому: патрульні Тернополя розшукали рідних 21.06.2026 105 бригада з Тернополя за тиждень знищила десятки одиниць ворожої техніки та понад 500 укриттів окупантів … Читати далі Верховний суд постановив, що «Палац Кіно» вибув із комунальної власності Тернополя незаконно