Верховний суд постановив, що «Палац Кіно» вибув із комунальної власності Тернополя незаконно
Верховний Суд ухвалив остаточне рішення про повернення кінотеатру «Палац Кіно» у власність територіальної громади Тернополя. Про це повідомляє “Судово-юридична газета“. Відповідне рішення ухвалили 8 листопада 2023 року. ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ Літню жінку допомогли повернути додому: патрульні Тернополя розшукали рідних 21.06.2026 105 бригада з Тернополя за тиждень знищила десятки одиниць ворожої техніки та понад 500 укриттів окупантів … Читати далі Верховний суд постановив, що «Палац Кіно» вибув із комунальної власності Тернополя незаконно
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити