Перший в Україні імерсивний мультифункціональний хаб запрацює у Тернополі. Про це на своїй сторінці повідомляє керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Максим Черкашин.
“Реалізація цього пілотного проєкту стала можлива завдяки прийнятій Національній стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року. Основна мета розвитку безбар’єрності полягає у створенні та розвитку мережі центрів безбар’єрності із рівним доступом до інноваційних, цифрових та технологічних надбань у сферах освіти, науки та дозвілля для усього населення України”, – йдеться у дописі.
Ініціатива покликана допомогти підвищити рівень інклюзії серед населення, зокрема, це стосуватиметься соціально вразливих груп.
Серед завдань проєкту – створення робочих місць та розвиток людського капіталу у сфері цифрової освіти. Реалізувати задумане якраз і покликаний хаб, який стане місцем для появи та розвитку креативних, інноваційних та технологічних ініціатив. Такий центр діяльності створять на базі ЗУНУ.
“Наша громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», як ініціатор проєкту, щиро вдячна партнерам Тернопільська обласна державна адміністрація, Міністерство цифрової трансформації України, Cisco Systems, Західноукраїнський національний університет, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за те, що долучилися до розробки та реалізації проєкту. Це яскравий приклад об’єднання ресурсів громадського сектору, міжнародної допомоги, місцевої і центральної влади, закладу науки з метою створення Першого в Україні імерсивного мультифункціонального хабу.
В рамках проєкту буде створено мультифункціональний простір, який дозволить проводити різнопланові заходи. Проведення навчань у сфері інновацій пропагуватимуть появу нових ініціатив в області у цьому напрямку. Також звертатиметься увага на розвиток наукової діяльності з врахуванням інклюзивних потреб”.
Проєкт «Перший в Україні імерсивний мультифункціональний хаб» впроваджується ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за сприяння проєкту ПРООН «Сприяння безпеці людини в Україні шляхом реагування на багатоаспектну кризу, спричинену війною», який фінансується Урядом Японії.
Менеджерка проєкту Ірина Кавун.
Обговорення