Для реалізації якісної молодіжної політики Тернопільська міська територіальна громада вдруге проводить опитування молоді в рамках ініціативи міської ради спільно з Фондом ООН в галузі народонаселення (UNFPA) «Індекс Благополуччя Молоді».
Запрошують долучитися до творення молодіжної політики громади та взяти участь в опитуванні тернополян віком від 14 до 35 років. Думку кожного буде враховано під час розрахунку індексу.
Опитування молоді знаходиться за посиланням.
Триватиме опитування до 01 січня 2022 року.
Довідка. Індекс благополуччя молоді (IБМ) є інструментом для комплексного визначення аспектів, які сприяють та уповільнюють розвиток та самореалізацію молодих людей.
ІБМ заснований на фактичних даних, що охоплюють різні аспекти життя. Оцінка Індексу може варіюватися на шкалі від 0 до 1, де 1 вважається найвищим показником. Методологія розрахунку Індексу є інтегральною для міського рівня, створена на засадах Глобальних індексів розвитку та благополуччя молоді. Методика розрахунку муніципального Індексу, відмінно від Глобального, дозволяє гнучко розширювати коло характеристик благополуччя молоді і конкретизувати його виміри.
Нагадуємо, показник ІБМ у Тернополі за 2020 рік склав 0,74 – найкращий результат в Україні!
Для визначення муніципального ІБМ для України автори методології виходили з аналізу світового досвіду визначення найважливіших аспектів життя та благополуччя молоді, напрямів розвитку молоді, методик благополуччя молоді, а також власної оцінки наявних даних за різними аспектами на муніципальному рівні. У результаті цієї роботи, автори визначили 49 первинних індикаторів, які згруповані по 7 важливих блоках:
- Освіта
- Здоров’я
- Економічні можливості
- Участь у політичному житті
- Участь у громадському житті
- Інформаційні та комунікаційні технології
- Безпека та захищеність.
ІБМ розраховується за однаковою методологію для всіх міст, що дозволяє порівняти показники Індексу між містами.
Наявність інструменту для оцінки та моніторингу благополуччя молоді на місцевому рівні є корисним для України, де відбувається реформа децентралізації, і де громади розробляють та проводять свою місцеву молодіжну політику, програми та проекти. Окрім того, розуміння ставлення молоді до різних сфер життя у місті дозволить зробити міста в Україні більш дружніми та розвиненими, такими, де кожна людина може реалізуватися і хотітиме жити.
Деталі про ІБМ можете знайти на сайті фонду.
Що дає опитування?
За участь в опитуванні ІБМ ти отримуєш промокоди від партнерів, які можна обміняти на приємні бонуси у розділі «Промокоди», і використовувати для отримання знижок на товари та послуги у торговельно-розважальних закладах твого міста або інтернет-магазинах. Для того, щоб їх отримати, необхідно відповісти на всі питання опитування ІБМ, тобто, дійти до кінця анкети. Анкету можна проходити частинами — зберігати на тому місці, де ви зупинилися, і продовжити іншим разом, але треба завершити до кінцевої дати тривалості опитування. Лише після повного закінчення анкети, промокоди з’являються в твоєму акаунті на платформі.
Обговорення