У Тернополі новонароджену дівчинку знайшли в під’їзді: дитина в реанімації з важким переохолодженням
Військовий з Тернополя після полону отримає 50 тисяч гривень допомоги від громади
17 січня
Тетяна Тарасюк
Лінія 112
Авточернетка
вітання новопризначеного голови
підтримку військовослужбовця
На росії влада самарської області на росії відмовилася пересідати на «Лади». Що далі робити з сотнями тисяч автомобілів — питання відкрите
підсумки благодійної акції
проведення мобілізаційних заходів
травмувалася 70-річна жінка

Нещастя трапилось 23 серпня на Тернопільському ставі. Відомо, що близько 14-ої години того дня на відстані двох метрів від берега біля с. Біла відпочивальники виявили тіло людини. Про це повідомляє видання “Тернополяни“. Чоловіка витягнули на сушу та викликали “швидку”.

Втім, допомогти бідолашному не змогли. Медики безрезультатно намагались повернути його до життя, проводили реанімаційні заходи, однак було вже надто пізно.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Як з’ясувалося, утопленик – 49-річний житель с. Біла Тернопільського району. Остаточну причину смерті чоловіка ще не назвали, втім, ймовірно, трагедія сталася через порушення правил поведінки на воді під час купання в необлаштованому для цього місці.

Пов'язані публікації