Кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Перефразовуючи, можна сказати, у чому зустрінеш, таким буде настрій. Новорічний образ не менш важливий за інші деталі, аби почуватися комфортно. І тут річ навіть не в тім, аби задобрити барвистого півня, а в тому, щоб відповідати стилю та образу, які актуальні у цьому році. Благо, нові віяння вітають усе природне та натуральне. Як кажуть, краса – у простоті.
Під час вибору гардеробу слід врахувати місце зустрічі Нового року, формат святкування, наскільки доречним буде те чи інше вбрання, розповідає молодий тернопільський дизайнер Діна Бойчук. Загалом пропонується відійти від стереотипних уявлень про те, що нарядним жіночий образ роблять високі підбори, яскравий макіяж, громіздкі прикраси. Натомість усе більше представниць прекрасної статі звертаються до нормального мінімалізму в європейських традиціях.
– Акцент в образі робиться на чомусь одному: це або яскравий колір, або виразна текстура, або помітні аксесуари, – зауважує Діна Бойчук. – Своїм виглядом жінка не повинна показувати, що їй дискомфортно, незручно рухатись чи болять ноги від підборів. Якщо відкритий верх, низ має бути закритим, і навпаки – надто відкрите вбрання виглядатиме вульгарно особливо тоді, якщо святкування передбачає проведення часу і в приміщенні, і надворі.
Якщо раніше квадратні підбори виглядали не дуже вишукано і витончено, то зараз цю проблему вирішено. Таке взуття стало не тільки практичним, а й модним. Не поступаються місцем танкетки та товсті підошви. Крім того, різні платформи не сковують рухів, оскільки є максимально стійкими і комфортними.
У тренді бархат, мережені сукні з рюшами, воланами у стилі бароко. Також модно золото, срібло, бронзована тканина та золота вишивка. Ультрамодний принт -стильна геометрія: ромби, квадрати, круги. Актуальними залишаються паєтки, хутро та шкіра.
Що ж до кольорової гами, то основою всіх модних образів є синій відтінок “Ніагара”, продовжує дизайнер, він добре поєднується з м’якими відтінками пастелі. Актуальними будуть жовтий, рожевий та червоний кольори. З пастельних – нюдовий відтінок «фундук».
А ось у декоруванні квартири головними кольорами є червоний, а також усі відтінки жовтого, золотого, помаранчевого. Поєднання червоного з золотом – це уособлення розкоші і багатства, гармонії і достатку. Саме цю колірну гаму найкраще використовувати для прикрашання ялинки в рік Червоного Півня.
Навіть якщо ви є прихильником мінімалізму, поступіться своїми смаковими перевагами у новорічну ніч. Чим яскравіше буде прикрашена ялинка в Новий 2017рік, тим щедрішим він буде. Більше мішури, серпантину, великих блискучих кульок, гірлянд.
У якості верхівки краще використовувати об’ємну фігурку півня, а самі прикраси підібрати у формі курочок і маленьких півників. Сьогодні в моді іграшки, створені у різних техніках: декупаж, пап’є-маше, в’язані, з бісеру та багато інших. Створити їх зовсім нескладно і недорого.
Півень не є міський птахом, тому стиль кантрі ідеально підійде для варіанту прикраси новорічної ялинки. Іграшки повинні бути більш ніж скромними, бажано зроблені своїми руками. Доречними будуть цукерки в обгортках, пряники і льодяники. Красиво доповнюється сільська композиція шовковими бантами і дзвіночками.
Усі ці поради допоможуть задати святу хорошого настрою, але головне все ж таки, з ким Ви зустрічатимете Новий рік. Тут уже все залежить від Вас…
Зоряна Гарасимів, Номер один
Обговорення