• Останні
  • У тренді
Стaртувaв прийом зaявок нa конкурс «Золотий фліпчaрт»

Стартував прийом заявок на конкурс «Золотий фліпчарт»

14.02.2023
Руслан Кулик

Тернопільщина планує співпрацю з Єврорегіоном «Балтика»: обговорили міжнародні проєкти та гранти

03.06.2026
Віталій Луговий

Актор з Тернополя Віталій Луговий завоював нагороди на Всеукраїнській виставці ірисів

03.06.2026
водоканал

Держава поставила міські водоканали на коліна

03.06.2026
ухиленні від податків

Експосадовець з Тернопільщини завдав збитків бюджету на 21,5 млн грн

03.06.2026
Шашлик від Клопотенка.

Накращі рецепти шашлика від Євгена Клопотенка

03.06.2026
Стемковський

У Тернополі після зливи підтопило будинки на Коновальця: у мерії назвали причину

03.06.2026
Історія військового Віталія з тернопільської бригади, який знищив ворожу точку запуску БпЛА

Історія військового Віталія з тернопільської бригади, який знищив ворожу точку запуску БпЛА

03.06.2026
транспорт

Електроенергія та пальне добивають громадський транспорт України та Тернополя: навіть сотні мільйонів дотацій уже не дозволяють стримувати тарифи

03.06.2026
Контінентал

«Контінентал» продовжує нарощувати власну залізничну логістику: Компанія збільшила парк вагонів-зерновозів до 350 одиниць

03.06.2026
Ремонт доріг

На Тернопільщині продовжують ремонтувати дороги державного значення

03.06.2026
Народний аматорський жіночий хор «Дзвони пам’яті»

Тернопільський хор «Дзвони пам’яті» запрошує на ювілейний благодійний концерт

03.06.2026
фінішував масштабний спортивний марафон

Оголосили переможців шкільної футбольної ліги Кременеччини

03.06.2026
Четвер, 4 Червня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Стартував прийом заявок на конкурс «Золотий фліпчарт»

Опубліковано Назар Торпеда
14.02.2023

Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» щороку проводить конкурс «Золотий фліпчарт» з метою відзначення  найкращих у громадському секторі. Цьогоріч конкурс «Золотий фліпчарт» покликаний зібрати та розповісти історії боротьби громадського сектору в умовах війни, відзначити та мотивувати українців й надалі працювати на перемогу України.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

скандал навколо конкурсу на посаду директора

У школі №22 Тернополя спалахнув скандал через конкурс на посаду директора

02.06.2026
Від дефіле «Мотанка» до показу ANDRE TAN: як пройшов фестиваль «Міні Міс Україна 2026» в Тернополі

Від дефіле «Мотанка» до показу ANDRE TAN: як пройшов фестиваль «Міні Міс Україна 2026» в Тернополі

02.06.2026

Ознайомитися з вимогами конкурсу та подати свою заявку можна за цим посиланням.  Обрання переможців відбудеться шляхом голосування на сайті проєкту та оцінці експертної комісії конкурсу.

Конкурс проводиться у шести номінаціях:

  • Проєкт року – проєкт, який найбільше демонструє підтримку військових, ВПО чи інших людей, які постраждали через воєнні дії на території України.
  • Молодіжний проєкт року – проєкт, який стосується волонтерства чи іншої діяльності молоді задля підтримки військових, ВПО чи інших людей, які постраждали через воєнні дії.
  • Молодіжна рада року – рада, яка об’єднала навколо себе активну молодь задля реалізації волонтерських та інших ініціатив задля пришвидшення перемоги України.
  • Журналістська ініціатива року – історії про журналістів чи журналісток, які готують матеріали на військову тематику, розповідають про наших Героїв, знімають відео-сюжети чи здійснюють іншу діяльність.
  • Громадська організація року – організація, яка з перших днів війни своєю щоденною роботою працювала над пришвидшенням перемоги.
  • Волонтерська ініціатива року – ініціатива, яка реалізовувалася у 2022 році та була спрямована на пришвидшення перемоги України.

У залежності від номінації подаватися на конкурс можуть члени громадських організацій, представники ініціативних груп, молодіжних рад, волонтерських організацій, активісти, журналісти та журналістки.

Прийом заявок триватиме до 20 лютого 2023 року включно. Подати заявку можна на сайті конкурсу за цим посиланням.

Як податись на конкурс?

  • Уважно перечитати на сайті усі номінації та обрати ту, яка найбільше вам підходить.
  • Перейти на відповідну номінацію та зареєструватися. Після цього ви матимете можливість заповнити заявку для участі в конкурсі. Частина відповідей на запитання буде доступна для загального ознайомлення, частина – лише для експертного оцінювання. У спеціальній формі будуть зазначенні питання, на які знизу необхідно дати відповіді.
  • Уважно заповнити та перечитати усі пункти, які потребують заповнення. Після надсилання ви не зможете вносити корективи.
  • Пройти технічний відбір.
  • Після оприлюднення усіх номінантів та початку голосування агітувати за свою номінацію.

Онлайн голосування та оцінювання експертами заявок проходитиме з 22.02 до 07.03.2023 року. Офіційне нагородження переможців відбудеться 24 березня 2023 року у місті Тернополі.

Переможці отримають медіапідтримку від наших інформаційних партнерів конкурсу, по два квитки на переможний благодійний фестиваль «Faine Misto Festival» та можливість представити на ньому свою організацію в рамках роботи «Алеї громадських організацій».  Історії боротьби та нескореності переможців конкурсу увійдуть в унікальне видання «Громадянське суспільство України під час війни». Над іншими призами організатори ще працюють з партнерами.

Партнери конкурсу: громадська організація «Медіаспільнота «Файне місто», міжнародний музичний фестиваль «Faine Misto Festival», торгівельна марка «Молокія», Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА, креативний кластер NA ПОШТІ,  інформаційне агентство «UAMedia Group» та веб-студія «Екстрполія».

Конкурс проводить команда ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Тайванського фонду за демократію.

Читайте нас в Google News
Теги: "Золотий фліпчарт"громадські ініціативиконкурс
Share8ShareSend

Пов'язані публікації

Ірина Ніколаєва

Золото для Тернополя: бандуристка Ірина Ніколаєва стала лауреаткою І ступеня на «Мелодії нації»

30.05.2026
АРР

Оголосили конкурс на посаду директора Агенції регіонального розвитку Тернопільської області

20.05.2026
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • 323 випускники тернопільських шкіл отримають спеціальні відзнаки за успіхи у навчанні 03.06.2026
  • «Тернопільводоканал» опинився на межі колапсу через борги та застарілі тарифи 03.06.2026
  • “Коли працюєш на пожежі й відчуваєш, як кров тече у жилах — значить, це твоє”: історія військового пожежника з тернопільської бригади 03.06.2026
  • До уваги ветеранів війни, Захисників та членів їхніх сімей: ЗУНУ запрошує на безоплатне навчання 03.06.2026
  • Тернопільські спортсмени стали призерами Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби 02.06.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.