Існує багато типів словесних настільних ігор, є вони для будь-якого віку, щоб розвивати різні здібності та стимулювати різноманітні інтереси дітей. Але всі вони мають щось спільне, і це те, що вони надзвичайно веселі. А ще словесні ігри для дітей приносять багато користі.
Ну, що б здавалося слова…
Так-так слова мають значення, а в настільних іграх і поготів! Саме дитячі настільні ігри збагатять словниковий запас вашої дитини. Крім того, вони також вивчають нові дієслова, орфографію та покращують пам’ять, дозволяючи їм, наприклад, пов’язувати написані слова з усними. Разом з Memo Games ви організуєте найцікавіше дозвілля для ваших дітей.
Думи мої думи
Граючи в настільні ігри, діти поступово розвивають критичне мислення, яке допомагає їм ретельно вирішувати, якими повинні бути їхні дії, наслідки, які виникнуть, методи перемоги над суперником, навички вирішення, використання стратегій для подолання слабкості суперника, як правильно реагувати й покращити навички пам’яті.
Знання за плечима не носити
Здатність запам’ятовувати шаблони та досягати кращого збереження інформації має надзвичайно важливе значення під час розвитку дітей, і існують різні ігри, які відповідають цим характеристикам, наприклад, мова, математика чи інші предмети залежно від гри. Хлопчики та дівчатка вчаться додавати, віднімати, маніпулювати частинами гри тощо. Навчальні настільні ігри навчають дітей рахувати, розвивати логіку та гострий розум.
Гра вартує свічок
Навчитися грати по черзі – це цінна навичка для дітей. Перестрибувати чергу в супермаркеті або не чекати своєї черги в іграх. Це може змусити когось засмутитися чи навіть образитися. Необхідно, щоб діти навчилися не бути жадібними й виховувати терпіння в цікавій і корисній формі.
Іноді програємо ми, іноді виграють інші
Звісно, коли дитина виграє, то включається азарт і захоплення. Однак вчитися достойно програвати – особливе мистецтво. Ви маєте навчити дитину отримувати задоволення від самого процесу гри, незалежно від того чи вона виграє, чи програє. Перемагаючи в грі або досягаючи в ній певних досягнень, діти побачать, що їхня самооцінка та впевненість у собі покращуються. Навчити дітей бути як переможцями, так і переможеними – це те, що допоможе їм пізніше на різних етапах їхнього життя.
Довідково: Словесна гра – ефективний спосіб розвитку самостійного мислення та мовлення дитини. Такий спосіб гри не вимагає спеціальних приладдя, вона грунтується на дії і розмові граючих. У процесі гри перед дитиною ставляться різноманітні завдання, наприклад, описати предмет або відгадати предмет за його описом, знайти спільні та відмінні ознаки предметів.
Обговорення