Шумчанка Богдана Лохвінська перемогла у фіналі етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Школярка з Шумщини стала  переможницею фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Богдана Лохвінська – учениця Шумського ліцею. Вона  взяла участь в унікальному освітньому проєкті “БіоШкола” від фармацевтичного заводу Biopharma. ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ Масло із Шумська на Тернопільщині помітили на полицях магазину у Дніпрі: покупчиня поділилася враженнями 27.05.2026 З полону повернулися двоє воїнів із Шумської громади 27.04.2026 … Читати далі Шумчанка Богдана Лохвінська перемогла у фіналі етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології