Лад у гаманці дозволяє швидко витягувати з нього необхідні речі, продовжує термін служби аксесуара та знижує стрес, пов’язаний із пошуком необхідних банківських карток, купюр, посвідчень. У статті наведено рекомендації для тих, хто хоче правильно організувати простір у своєму гаманці.
Поради щодо підтримання порядку
До переліку рекомендацій входять:
- Придбання зручного гаманця з трьома основними відділеннями. Практично будь-який сучасний гаманець чоловічий або жіночий має декілька відсіків: для карт, купюр і монет. У передні слоти слід поміщати карти, що використовуються найчастіше, щоб їх було легше та швидше діставати. У відділенні для купюр бажано розташовувати гроші за номіналом, розміщуючи дрібні спереду, а великі ззаду. У кишені для монет бажано зберігати їхню мінімальну кількість, оскільки вони додають аксесуару вагу та об’єм. Для розв’язання проблеми з монетами можна щодня пересипати металеві гроші в спеціально відведену для цього вдома банку або скарбничку.
- Регулярне наведення ладу в усіх відділеннях. Щотижня слід прибирати з гаманця старі квитанції, чеки та інші непотрібні папери.
- Зберігання лише предметів першої необхідності, які потрібні щодня, — зазвичай це водійське посвідчення, одна-дві банківські картки та трохи готівки. Інші документи — знижкові картки, членські посвідчення тощо — можна сфотографувати або оцифрувати, щоб не носити постійно в гаманці, а зберігати вдома. Також сучасні технології дозволяють користуватися віртуальними банківськими картками за допомогою смартфона, що дає змогу не носити їх постійно в гаманці. А водійське посвідчення та інші документи в цифровому вигляді можна знайти в застосунку «Дія», встановивши його на смартфон.
- Сортування візитних карток. Якщо необхідно носити з собою багато візитних карток, краще придбати для їх зберігання окрему візитницю.
Як вибрати зручний гаманець
Від якості аксесуара залежать термін його служби та зручність експлуатації. Тому по можливості слід віддавати перевагу виробам із міцних матеріалів — натуральної або екошкіри. Також у продажу є гаманці з RFID-захистом — спеціальною підкладкою, яка блокує несанкціоноване сканування банківських карток.
Для вибору певного виробу важливо враховувати особливі потреби — наприклад, для тих, хто часто подорожує, краще вибрати гаманець зі спеціальними відділеннями для зберігання проїзних документів і валюти.
Не варто перевантажувати аксесуар непотрібними предметами, оскільки він може розтягнутися та втратити форму. По можливості слід носити гаманець не в кишені, а в сумці або спеціальному футлярі, що дозволить продовжити термін служби виробу.
Періодично необхідно чистити гаманець з урахуванням матеріалу, з якого він виготовлений. Для догляду за шкіряними аксесуарами рекомендується використовувати спеціальний спрей. А моделі з тканини можна протирати вологою серветкою з краплею рідкого мила.
Обговорення