Відповідне рішення було ухвалено під час 22-го з’їзду партії. Рішення було ухвалено одноголосно.
“Я ніколи не був при владі, при тому, що я знаю, що треба робити. У мене немає офшорів, я живу в Україні, моя донька вчиться в Україні. Я знаю, як зробити, щоб кожен зміг реалізуватися в Україні”, – заявив Ляшко, звертаючись до українців.
За словами Ляшка, він планує скоротити кількість народних депутатів у Верховній Раді до 250 осіб, запровадити механізм відкликання депутатів, а також заборонити балотуватися більше двох разів до парламенту.
Окрім цього Ляшко запевнив, що має план із відновлення української економіки.
“Я буду першим президентом, який підпише закон про процедуру імпічменту президента України”, – додав він.
Нагадаємо, раніше глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оголосив, що очолив передвиборчий штаб Порошенка. За даними ЗМІ, офіційне висунення чинного глави держави в кандидати на президентських виборах відбудеться 29 січня у Києві.
Зазначимо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.
4 січня ЦВК зареєструвала першого кандидата на пост президента України – колишнього міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка. 8 січня комісія зареєструвала
ЦВК зареєструвала ще чотирьох кандидатів у президенти
ще чотирьох кандидатів у президенти: лідера Соціал-демократичної партії Сергія Капліна, лідера “Суспільно-політичного руху “Справедливість” Валентина Наливайченка, лідера “Самопомочі” Андрія Садового та самовисуванця Віталія Скоцика. 15 січня зареєстровано ще три кандидати – лідера партії “Наші” Євгена Мураєва, лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка та самовисуванця Віталія Купрія.
Обговорення