Про це під час засідання Тернопільського прес-клубу повідомив заступник начальника управління комінікації із громадськістю ОДА Володимир Бобко. “Героїчні сторінки новітньої історії боротьби українців за власну державність не можуть обмежуватися одним днем.
У цей час, коли наша держава та увесь світ згадуть події дворічної давності – від перших мирних протестів студентів у столиці та брутального їх розгону із жахливими побоями, супротив громадськості задля захисту прав та свобод, гарантованих Конституцією, до велемасштабної Революції Гідності – у Тернополі та області відбуватиметься багато заходів. У школах, вишах будуть зустрічі із учасниками Майдану, проводитимуться виставки у музеях та бібліотеках, конференції, відкриті уроки, зібрання громадськості, вшанування Героїв Небесної Сотні”. Кожен, хто має бажання більше довідатися про ті криваві та чорні дні для нашої держави, матиме згоду пізнати великий пласт інформації.
Керівник департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський наголосив, що усі родини загиблих під час розстрілів на Майдані отримали визначену державою грошову допомогу. Надавалася вона і тим, хто мав тілесні ушкодження різної складності. Загалом на суму понад 2 мільйона гривень.
За інформацією заступника керівника департаменту охорони здоровя Володимира Курила, в області утворено постійнодіючий оперативний штаб з координації медичної діяльності потерпілим, усім надвалася медична допомога та консультації необхідних спеціалістів. “У медичні заклади області звернулося 83 пацієнети, з яких 67 отримали стаціонарне лікування, 9-ьом надане амбулаторне лікування, а 7 учасників пройшли реабілітаціне лікування на базі Більче-Золотецької лікарні”.
Володимир Курило також наголосив на тому, що у Польщу для лікування було доставлено 2 пацієнта, а в Румунію – 1.
Обговорення