• Останні
  • У тренді

Львівські господарники підкидають своє сміття вже не в Тернопіль, а до Рівного (Фото)

15.12.2016
Сергій Добaлюк

Мільйон зa рік: Головa Козівської громaди Сергій Добaлюк оприлюднив деклaрaцію

15.03.2026
тушонка

“Отче, то нічо страшного!” Відомому священнику-блогеру з Тернопільщини не вдалася тушонка

15.03.2026
На Тернопільщині поліцейські викрили юристку в одержанні хабаря

На Тернопільщині поліцейські викрили юристку в одержанні хабаря

15.03.2026
Картка

Блокування рахунків: Нова реальність фінмоніторингу

15.03.2026
пожежа на пилорамі

У Великих Гаях ліквідували масштабну пожежу на деревообробному підприємстві

15.03.2026
скласти речі у валізу

Як компактно скласти речі у валізу: ефективні способи економії місця

14.03.2026
їсти чіпси з брекетами

Чи можна їсти чіпси з брекетами?

14.03.2026
дитину до стоматолога

Коли вести дитину до стоматолога вперше? Важливі терміни та поради

14.03.2026
Микола Митник

Зарплата зросла на 24%: ректор тернопільського політеху Микола Митник оприлюднив доходи

14.03.2026
Під чac доcудового cлідcтвa і cуду

8 років за «рейди»: вирок військовим-катівникам на Тернопільщині набрав законної сили

14.03.2026
театралізована Хресна дорога

Жива віра: у Тернополі діти представили театралізовану Хресну дорогу

14.03.2026
тендітні троянди

Квіти, що не в’януть: історія майстра з Кременеччини, який підкорив Тернопіль трояндами зі шпону

14.03.2026
Неділя, 15 Березня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Львівські господарники підкидають своє сміття вже не в Тернопіль, а до Рівного (Фото)

Опубліковано Спокійна Надія
15.12.2016

Дванадцять тонн сміття зі Львову знайшли на території одного з приватних підприємств в селі Оженин, Острозького району. Про те, що гори відходів саме з Галичини — свідчать чеки та конверти, які були серед непотребу.

Як написав у своєму “Фейсбуці” депутат Рівненської облради Володимир Муляр, про те, що львівське сміття добралося до Оженина йому повідомили небайдужі односельчани.

pic«На приватній території хтось викинув понад 12 тонн сміття. Ми з Романом Петролюком моментально відреагували і виїхали з Рівного в Острозький район. Люди звернули увагу на папери і побачили там конверти і чеки із зазнеченням міста Львів! Як сміття потрапило на територію, що орендує ТзОВ “Атлас-Агро”, встановлять правоохоронні органи котрі я викликав на місце події. Цікаво, що про сміття місцева і районна влада знала ще минулого тижня, проте, чомусь як завжди закрила очі», – йдеться у повідомленні.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Тернополянин Петро Кудла

Тернополянин Петро Кудла відзначив 100-річчя: вражаюча історія життя

14.03.2026
Троє захисників

Троє воїнів з Тернопільщини загинули від середи

14.03.2026

pic

 

Нагадаємо, раніше рівняни розповідали, що бачили, як львівське сміття регулярно зранку та ввечері завозять на місцевий полігон побутових відходів. Згодом зясувалося, що для цього придумали цілу схему та непотріб зі Львова на рівненський полігон може потрапляти ну майже законним шляхом. Перевізники багатотонажними фурами привозять його у Рівне. Вже тут перевантажують на “Зіли” та “Камази”. Їх подають у перелік автомобілів, якими перевозять, начебто, власне сміття. Купують спеціальні талони на захоронення відходів та без перешкод вивантажують львівське сміття на території рівненського сміттєзвалища. Чиновники та комунальники це заперечують, хоча й визнають, що не перевіряють відходи, які привозять приватні підприємці, мовляв, тож не копатися у смітті.

picТим часом депутат міської ради Святослав Євтушенко пропонує унеможливити ввезення львівського, та й іншого немісцевого сміття, на територію рівненського полігону забороною. Зокрема, підготував проект рішення “Про обмеження експлуатації Рівненського полігону твердих побутових відходів”. Ним передбачається заборонити проведення будь-яких операцій із відходами (завезення, захоронення, зберігання, складування тощо), що утворилися за межами Рівного та Рівненського району, на території Рівненського полігону твердих побутових відходів.

picНе залишаються осторонь проблеми й обласні обранці. Так, Олексій Бучинський пропонує прийняти проект рішення щодо припинення вивезення твердих побутових відходів зі Львову на територію Рівненської області. А разом з тим і звернутися до мера Львова Андрія Садового, Кабінету Міністрів та Генеральної прокуратури України з цього приводу.

picАдже за півроку, що минули після трагічного випадку на Грибовицькому полігоні, коли під завалами сміття загинули люди, відходи зі Львова вже встигли побувати майже в половині областей.

Так, сліди львівського сміття виявляли у Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Вінницькій, Миколаївській, Сумській, Запорізькій, Одеській, Тернопільській, Хмельницькій, Волинській областях і в Чорнобильській зоні.

Знайшли львівські відходи й у Дубенському, в Млинівському та у Сарненському районі на Рівненщині.

Тим часом правоохоронці розслідують факт перевезення львівського сміття за фальшивими документами, який зафіксували на Сумщині. Один із львівських операторів твердих побутових відходів возив непотріб за підробленими документами через спеціально створеного київського посередника, який нібито шукав полігони по всій Україні.

Тому не виключено, що й рівненське сміттєзвалище поповнило цей список. Рівняни ж переймаються, що це може спричини повторення львівського сценарію і в Рівному. Адже на полігоні сміття захоронюється вже впродовж 57 років, з них останнє десятиліття експерти застерігають, що це небезпечно. Якщо ж так продовжуватиметься і надалі, то не виключено, що й рівненському сміттєзвалищу загрожує повторення львівського сценарію.

Віктория Ричко, Телеканал Рівне 1

Читайте нас в Google News
Теги: афериКриміналЛьвівмісто Тернопільостанні новини ТернополяРівнесміттятернопілляТернопільщина
Share6ShareSend

Пов'язані публікації

презентували унікальну наукову працю

Історія краю на поштових конвертах: у ТНПУ презентували унікальне енциклопедичне видання

14.03.2026
14 березня

Графіки відключень на Тернопільщині: дізнатися час знеструмлення 14 березня

13.03.2026
Завантажити ще
Креатор Буд 20 років Креатор Буд 20 років Креатор Буд 20 років
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Хто з тернополян одержить додаткові 1500 гривень у квітні 14.03.2026
  • Фейкові новини у смартфоні: чому не варто вірити дописам про смерть школярки на Тернопільщині 14.03.2026
  • Ранкова пожежа поблизу Тернополя: у Великих Гаях зайнялася пилорама 14.03.2026
  • Століття невтомної праці та любові: жителька Бучаччини відзначила свій 100-річний ювілей 13.03.2026
  • Аналіз декларації Великогаївського сільського голови Олега Кохмана 13.03.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.