Скалатська громада готується до зустрічі загиблого військовослужбовця – жителя села Криве, Володимира Степановича Бая. Він загинув, захищаючи Україну. Йому було 43 роки.
Про втрату повідомила Скалатська міська рада 18 липня. У короткому дописі йдеться:
«Сумна звістка для нашої громади… З глибоким болем повідомляємо про втрату ще одного Героя, жителя с.Криве – Бая Володимира Степановича 12.09.1980 року народження».
Міська рада зазначила, що воїн загинув, «віддавши своє життя за Україну, за кожного з нас, за свободу, за право жити під мирним небом».
У повідомленні йдеться, що тіло загиблого Героя прибуде до громади 19 липня у другій половині дня. Про точний час зустрічі пообіцяли повідомити додатково.
Жителів громади просять гідно зустріти воїна та підтримати його рідних:
«Просимо всіх жителів громади з гідністю зустріти нашого Захисника, вшанувати його подвиг і підтримати рідних у цей важкий час».
Вічна пам’ять та слава Герою!
Раніше ми писали про те, що у боях за Україну загинув Олександр Ясько з Тернопільщини.