Тернополян запрошують на вечір пам’яті Андрія Кузьменка «Рік самотності», 2 лютого. Річницю гибелі Андрія Кузьменка вшанують на центральних площах майже усіх найбільших міст України. В Тернополі шанувальники співака зберуться на Театральному майдані о 19:00, пише “Тернопіль”.
– Це ініціатива всеукраїнського фан-клубу Андрія Кузьменка, були створені осередки в кожному обласному центрі. Кузьму вшануємо хвилиною мовчання, бажаючі матимуть змогу поставити свічку та квіти. Було б добре поспівати пісні Андрія, можливо, хтось прийде з гітарами, – розповідає активіст Тарас Касьян.
Проведуть вечір пам’яті, присвячений музиканту, в Києві, Львові, Вінниці, Дніпропетровську, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Рівному, Харкові, Херсоні та інших містах.