24 людини на одне місце поліцейського. Впродовж трьох тижнів на Тернопільщині патрульними поліцейськими захотіли стати 4776 мешканців області, з них приймуть лише двісті. Наразі усі, хто подав документи, складають тести, далі здаватимуть фізичні нормативи та проходитимуть медичну комісію. За посаду поліцейського грошей ніхто не брав і брати не буде, про це на брифінгу заявив тимчасовий виконувач обов’язків начальника головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол, передає ТВ-4.
На одне місце патрульного поліцейського на Тернопільщині претендує двадцять чотири людини. Загалом подали понад чотири тисячі сімсот анкет, тридцять п’ять відсотків з них – жінки. Наразі усі охочі працювати у патрульній поліції складають тести на базі Тернопільського національного економічного університету, на виконання шістдесяти завдань – передбачено дев’яносто хвилин. Тестування відбувається прозоро, каже Олександр Богомол, бо доступ до тестів мають лише учасники, тільки їм дають логін і пароль. Далі перевірять фізичну підготовку кандидатів. Це випробування зніматимуть на відео, тому тут фальшувань і порушень також не буде. Згодом, охочі стати поліцейськими, мають пройти ще медичну комісію.
– До патрульної поліції ми готові. В нас є відповідна кількість авто, щоб запустити. Але патрульні поліцейські повинні навчатися. Навчання проходитиме в Львівському університеті внутрішніх справ. Трошки будуть незручності для кандидатів, але їх мають сприйняти, бо там є відповідна база, відповідний викладацький склад, умови для навчання, – розповів радник Голови Національної поліції України, т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.
Олександр Богомол спростував чутки щодо продажу місць у патрульній поліції. За посаду поліцейського грошей ніхто не брав і брати не буде, запевняє радник Голови Національної поліції України.
Обговорення