Оголосили вирок у справі номер 607/15974/21 проти вже колишнього головного інспектора будівельного нагляду інспекційного відділу Управління ДАБІ в Тернопільській області. Володимира Гудя обвинувачували за ч. 1 ст. 366 КК України – службове підроблення.
У суді встановили, що 19 березня 2019 р. обвинувачений склав та видав офіційний документ – довідку щодо розгляду документів, поданих для прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об`єкта, та видачі сертифіката за формою (…) на об`єкт будівництва «Реконструкція з реставрацією та пристосуванням Тернопільського міського лікувально-діагностичного центру під профілакторій санаторного типу».
У тому документі містилася інформація, що не відповідає дійсності.
Як встановлено досудовим розслідуванням, жодних робіт, вказаних в акті № 1 приймання виконаних будівельних робіт за вересень 2018 року на об`єкті будівництва підрядником не виконано, окрім робіт з демонтажу дверних коробок з кам`яних стін з відбиванням штукатурки в укосах в обсязі 0,06 шт.
Нагадаємо, у 2015 міська рада передала в оренду товариству “Бонус Медікус” приміщення залізничної лікарні площею понад 3 тисячі м2, де до того діяв Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр. Згодом, у разі проведення поліпшень у приміщеннях, орендар міг претендувати на приватизацію. Та ці поліпшення були, як виявилось, лише на підробленому документі.
У суді обвинувачений свою провину не визнав. Попри це суд вирішив, що вина його доведена повністю зібраними доказами.
Суд постановив: обвинуваченого визнати винуватим та призначити покарання у виді штрафу – 3400 грн з позбавленням права займати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на 2 роки.
Згідно ч. 5 ст. 74 КК України звільнити обвинуваченого від призначеного покарання у зв`язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.
Стягнути процесуальні витрати за проведення судової почеркознавчої експертизи в сумі 1634,50 грн.
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений в апеляції.
Зазначимо, у вироку сказано, що кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 366 ККУ, є злочином невеликої тяжкості. А відповідно до статті 49 ККУ, у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання у виді обмеження або позбавлення волі, термін давності становить 3 роки.
Враховуючи, що днем злочину є 19 березня 2019 р., то термін давності у цій справі сплив ще у 2022 році.
Додамо, ми знайшли інформацію на сайті Білецької територіальної громади, що Гудь Володимир Іванович зараз обіймає посаду “головний спеціаліст – економіст” у Відділі бухгалтерського обліку, економічного розвитку та інвестицій Білецької сільської ради.
У Тернопільському міськрайонному суді триває розгляд справи про незаконну приватизацію приміщення залізничної лікарні стосовно іншого фігуранта.
У суді триває розгляд справи щодо незаконної приватизації приміщення залізничної лікарні у Тернополі
Обговорення