З того моменту, як на науковому рівні було доведено чутливість жирових клітин до низьких температур, арсенал медичних косметологічних процедур поповнився надзвичайно дієвою інноваційною методикою — кріоліполізом. Це новий безопераційний метод у боротьбі з надмірною вагою, що допомагає зменшити жирові відкладення без травматизації шкіри, тканин і внутрішніх органів. Ба більше, саму дію холоду пацієнти теж не відчувають, оскільки апарат спрямовано працює лише з жировими клітинами. Про особливості кріоліполізу та детальніше про процедуру далі у статті.
Що таке кріоліполіз і механізм його дії?
Кріоліполіз — це неінвазивна апаратна процедура видалення жирових клітин шляхом контрольованого охолодження окремих ділянок тіла до температури –9 градусів з метою зменшення обʼємів проблемних зон. Під час процедури не відбувається фізичне руйнування клітин жиру. Апарат зі спеціальними насадками під кожну зону допомагає запустити процес апоптозу клітин, що займає певний проміжок часу (до 2 тижнів). Після чого жирова субстанція виводиться з організму природним способом.
Кріоліпосакція, безумовно, потребує часу і дещо терпіння для очікування результату. Але якщо зважити всі плюси процедури щодо безпечності, безболісності й збереження цілісності шкірних покривів, то щодо актуальності її проведення не виникає питань.
Зони тіла для корекції
Процедура «холодної» корекції параметрів тіла ідеально підходить для руйнування клітин жиру в таких зонах:
- друге підборіддя;
- на руках, стегнах, боках; спині;
- в зоні живота після вагітності й пологів;
- «жировий валик» під шрамом після кесарів розтину;
- жирові пастки.
Особливість корекції полягає в тому, що апарат захоплює проблемну ділянку у вигляді складки. Повністю охопити стегно, випуклий живіт чи обʼємну верхню частину рук він не здатний. Все відбувається точково, локально та делікатно.
Протипоказання
Хоча процедура є повністю безпечною для організму, протипоказання до кріоліполізу не виключені:
- алергія на холод і непереносимість низьких температур;
- родимки й новоутворення в зоні обробки;
- період вагітності й лактації;
- грижі;
- цукровий діабет;
- астма;
- кардіостимулятор;
- ожиріння.
Варто зазначити, що кріоліполіз — це не метод схуднення, саме тому пацієнтам з 2–3 стадією ожиріння процедура протипоказана, адже це є діагноз, який потрібно комплексно лікувати.
Чи може кріоліпосакція не дати результатів?
Безумовно, у 100% клінічних випадків завжди є виключення там, де процедури втрачають свою силу. Кріоліполіз малоефективний у таких ситуаціях:
- у разі неправильного способу життя, де є місце переїданню, вживанню алкоголю, палінню та поганим звичкам, результат від процедури може бути короткотривалим або не проявитися взагалі;
- при зайвій вазі, що має гормональну етіологію, де спочатку потрібно лікувати захворювання і тільки потім проводити корекцію ділянок тіла.
Готові прощатися з зайвим жиром і не готові до операції? Кріоліполіз стане актуальним саме для вас!
Обговорення