ГУР отримало майже 6000 знімків завдяки “Народному супутнику” волонтера з Тернопільщини

Головне управління розвідки Міністерства оборони України з вересня 2022 року отримало понад 5900 радіолокаційних космічних знімків у межах проєкту «Народний супутник». Про це повідомили у ГУР. Пише Ліга. ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ Тернопільські артилеристи руйнують плани ворога, зупиняють штурми та захищають свою землю 13.06.2026 “Без вагань повертаюся і знову включаюся в службу”: музикант і військовий з Тернополя … Читати далі ГУР отримало майже 6000 знімків завдяки “Народному супутнику” волонтера з Тернопільщини