У Тернополі більше люблять тварин, аніж хворих діточок? Здається, саме такий висновок можна зробити, спостерігаючи за підсумками голосування на сайті міської ради.
Нагадаємо, в місті триває конкурс за рішенням якого найбільш вдалі проекти для свого втілення отримують фінансування з скарбниці Тернополя. Аналізуючи сьогодні попередні результати, можна сміливо стверджувати, що тернополяни більше люблять собак і котів, аніж дітей, яким не пощастило народитися з вадами розвитку та поганим здоров’ям. Принаймні, голосують вони краще чомусь саме за чотирилапих друзів.
Щиро спічуваємо і нещасних звірятам, але не рівно ж не можеможемо залишити без уваги один унікальний проект, який давно потребує свого втілення в регіоні, не маючи подібних собі аналогів.
Його автори зареєстрували на конкурс соціально-реаблітаційний проект, який передбачає додаткові можливості розвитку дітей з особливими потребами, що буде сприяти в подальшому покращенню життєдіяльності як дитини та сім’ї, так і успішній інтеграції в громаді Тернополя.
Це сучасні інтенсивні програми розвитку для дітей з аутизмом, розладами мовлення, синдромом Дауна , ЗПР та ін. Індивідуальні та групові заняття з дітьми , робота з сім’єю. Навчання фахівців.
На жаль, залишилося лише три дні, щоб наблизити мрію сотень хворих діточок і їх родини до бажаного зцілення та полегшення страждань. Не будьте байдужі, зайдіть на сайт і проголосуйте за цей важливий проект! Саме ваша допомога може стати вирішальною в долі багатьох стражденних людей. Не відвертайтеся від них!
Щоб проголосувати за проект, який рятуватиме життя дітям – натисніть на це посилання.
Додаткова інформація:
Обґрунтування бенефіціарів проекту
Бенефіціарами проекту виступають в першу чергу діти з особливими потребами та їхні сім’ї, а надалі всі учасники інклюзивного середовища.
Інформація щодо очікуваних результатів у разі реалізації проекту
Локальним очікуваним результатом є покращення життедіяльності самих дітей з особливими потребами, їхніх сімей та родин.
Основним результатом буде формування толерантного відношення мешканців міста до людей з особливими потребами , виховання співчуття, взаємодопомоги та співучасті у житті з людьми з особливими потребами. Це дозволить місту бути доступним для життя усім жителям!