• Останні
  • У тренді

Чи такою має бути перша леді Тернополя? (фото)

14.07.2015
Василем Дацишиним

У Залозецькій громаді на Тернопіллі прощаються з Василем Дацишиним, якого вважали зниклим безвісти

05.07.2025
2025

У Тернополі 2286 вiйськовослужбовцiв отримали допомогу на спорядження, – Сергій Надал

05.07.2025
Олександр Парацій

Секретаря Зборівської міськради звинуватили у вимаганні «відкатів» від ветеранів

05.07.2025
Тернопільщина туристична: Кременець — місто, яке вміє дивувати

Тернопільщина туристична: Кременець — місто, яке вміє дивувати

05.07.2025
Роман Довбенко

Активіст з Тернопільщини Роман Довбенко виграв суд проти АТБ

05.07.2025
На Тернопільщині стартує молодіжний табір «Гуркіт» для розвитку та патріотичного виховання

На Тернопільщині стартує молодіжний табір «Гуркіт» для розвитку та патріотичного виховання

05.07.2025
Прокуратура

Прокуратура Тернопільщини вимагає відшкодувати 173 тис. грн за незаконну вирубку дерев у «Дністровському каньйоні»

04.07.2025
Пенсійний фонд назвав умови призначення пенсії військовослужбовцям

Полiцiя розпочала кримiнальне провадження щодо посадовця мiськради Зборова за вчинення шахрайств з ветеранами

04.07.2025
2025

Розпочато розслiдування за фактом шахрайства щодо допомоги вiйськовим у Зборівській громаді на Тернопiльщинi

04.07.2025
Клуби активного довголіття Тернопільщина

У громадах Тернопільщини успішно працюють Клуби активного довголіття від Червоного Хреста

04.07.2025
Цю новинку тернопільська пивоварня приготувала спеціально до сезону-2025.

“Опілля Чорний”: чим особливий новий квас

04.07.2025
З російського полону звільнили двох бійців із Тернопільщини

З російського полону звільнили двох бійців із Тернопільщини

04.07.2025
Субота, 5 Липня, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Чи такою має бути перша леді Тернополя? (фото)

Опубліковано Газета Місто
14.07.2015

1bff97f0abae7c2eb256c86ec1d2139e_31Hh3Bm“Перша Леді” – єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси і особистості, який відбувається в рамках фестивалю “Студреспубліка”. Кожна учасниця мала бути не лише вродливою зовні, а й розумною та соціально активною дівчиною, відповідати параметрам академічної успішності, пройти жорсткий конкурентний відбір у конкурсах регіонів України. Фінальний тур зазвичай відбувається на мальовничому узбережжі Криму, пише “Тернопіль вечірній”.

Регіональний етап конкурсу відбувся у нашому місті 5 липня в нічному клубі “Allure”.

Відповідність назви і концепції

Виходи дівчат в загальному відповідали концепції закладу, в якому відбувався місцевий тур. Нічний клуб передбачає наявність легкого стриптизу і більшої відвертості, ніж сцена закладу культури. Знаючи, скільки зусиль потрібно докласти для того, аби організувати подібний захід, хотілося б відзначити його динамічність, злагодженість і підхід. Учасниць повністю забезпечили костюмами на кожен вихід, навчили азам хореографії та дефіле. Також упродовж двох місяців завдяки організаторам кожна учасниця мала змогу покращити свою фігуру під час занять з фітнесу та в басейні аквапарку. Це дало свій результат – дівчата виглядали як професійні моделі із досконалими зовнішніми параметрами. Усі виходи на танцпол нічного клубу були досконалими щодо вміння ходити по подіуму із елементами хореографії. Учасниці почувалися впевнено і вільно. Збалансованою була програма щодо розважальної частини – виступи вокалістів і запальні танці від школи вуличного танцю Ніно.
th_IMG_9498-tv
Але, як кажуть, нема меж для вдосконалення. У заявленій концепції конкурсу вказано, що дівчат відбирають не тільки за зовнішніми даними, а й за успішністю і інтелектом, вмінням вести громадську та соціальну роботу. На жаль, ці особисті здобутки і характеристики учасниць під час заходу не були продемонстровані. Шкода, що неповторна індивідуальність кожної так і залишилася поза кадром. Сама назва конкурсу “Перша Леді” налаштовує кожного на вишукане шоу із претензією на входження у вищий світ. Як правило, справжніми першими леді стають дружини президентів та інших високопоставлених осіб, які повинні мати усі моральні чесноти і бездоганний імідж. Як для студентського конкурсу, то його концепція мала б спрямовувати учасниць у тому напрямку, що після закінчення вишу вони стануть хорошими фахівцями і представлятимуть на належному рівні установу, фірму чи країну. Сюди входить вміння вести переговори, одягатися в діловому стилі, правильно підбирати вбрання для званих вечірок, походів у театр чи на концерти, також необхідні знання етикету, навички організації різноманітних заходів та багато іншого. Отже, перша леді – це та, на яку рівняється вся країна. Дуже важко уявити появу дружини президента якоїсь країни на офіційному заході в ультракороткій спідниці, що ледве прикриває нижню білизну.
th_IMG_9481-tv
Можливо, організатори прагнули зламати усталений стереотип і показати це в іншому ракурсі? Хочу відзначити те, що кожна учасниця цьогорічного відбіркового туру була справжньою красунею, тому зовнішня врода стала б хорошим обрамленням для особистих характеристик при їх вдалому показі. Натомість усі три конкурсні виходи більше нагадували еротичне шоу. Під час першого дівчата були у надто коротких сукнях рожевого кольору, другий взагалі викликав купу запитань – конкурсантки дефілювали у білих панчохах і сукнях, які далеко не доходили до їхнього мережаного краю. Це дуже нагадувало номер із розважальної програми славнозвісного закладу “Мулєн руж”.
Щодо виходу у купальниках, то організаторам треба віддати належне за концептуальність. Пляжний костюм вражав єдністю ансамблю і був зроблений у флористичному стилі. Після цього хвилюючого конкурсного виходу журі пішло на нараду, аби вибрати найкращу “Першу Леді” цього сезону.
th_IMG_9429
До речі, в інших містах відбіркові тури справді мали більш стриманий характер із акцентуванням на українськості.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Тернопільський студентський театр мод здобув друге місце на конкурсі «Барви Поділля-2025»

Тернопільський студентський театр мод здобув друге місце на конкурсі «Барви Поділля-2025»

25.06.2025
Випускниця Тернопільського коледжу здобула перемогу на престижному європейському конкурсі

Випускниця Тернопільського коледжу здобула перемогу на престижному європейському конкурсі

02.06.2025

Троє поїдуть до Криму

Перед нагородженням дівчата вийшли у вечірніх сукнях, які також були пошиті в єдиному дизайнерському стилі, але це дефіле уже не оцінювалося. Майже кожна учасниця отримала певний титул. Наприклад, “Леді Доброї волі” стала Роксолана Перепелюк, “Леді Модель” – Ярина Ягнюк, “Леді Дружба” – Анастасія Ничка, “Леді Фото” – Ірина Жмут, “Леді Алюр” – Олександра Маценко. Були окремі номінації і від партнерів конкурсу. Щодо найголовніших титулів, то другою Віце-леді стала Марія Шершньова, першою – Аліна Сапіга, яка отримала путівку до Криму. Ще двоє дівчат також отримали перепустку на всеукраїнський тур – це головна переможниця Лариса Хабарова і “Леді Глядацьких симпатій” Оксана Маліборська.
th_IMG_9565-tv
“Рада перемозі, хоча я її не очікувала. Дуже вдячна батькам і сестрі, які дуже мене підтримували. До речі, сестра постійно була зі мною за лаштунками і без її допомоги я не справилася б”, – розповіла Лариса Хабарова. Її сестра Аліна додала, що Лариса щодня докладала максимум зусиль, аби здобути перемогу. Вона постійно тренувалася і відпрацьовувала вміння дефіле навіть у парку під час прогулянки.
Цього року за титул “Першої Леді” змагалися і дві сестри – Оксана і Марія Шершньови. “Спершу запропонували Оксані спробувати свої сили, але вона мала певні сумніви з приводу цього. Проте мені дуже хотілося взяти участь і дуже зраділа, коли мене також запросили як учасницю. Після першої репетиції Оксані стало цікаво і вона відважилася позмагатися. У нас невелика різниця у віці – два роки. Я здобуваю фах психолога у педагогічному університеті, а Оксана навчається на географічному факультеті. Чесно кажучи, хочу далі продовжувати свою участь у подібних заходах”, – поділилася враженнями Марія Шершньова.
“Конкурси “Міс Україна” та “Перша Леді” схожі між собою. Проте у першому можуть брати участь дівчата будь-якого віку, а в другому – тільки студентки. Перемога тієї чи іншої дівчини багато в чому залежить від неї особисто, а саме – від наполегливості у підготовці, від вміння написати план розвитку свого краю і т.д. Цей конкурс відбувається в Тернополі уп’яте”, – розповів організатор заходу Володимир Заверуха.
Нагадаємо, що в 2010 році у фіналі “Перша Леді України” перемогу здобула тернополянка Анастасія Шеремета. Ми ж бажаємо цьогорічним представницям нашого міста також повернутися з Криму із найвищими нагородами.

Читайте нас в Google News
Теги: "Перша Леді"конкурсновини Тернополя
Share8ShareSend

Пов'язані публікації

Між Тернопільщиною і Хмельниччиною за 12 мільйонів відновлять старий кордон

Між Тернопільщиною і Хмельниччиною за 12 мільйонів відновлять старий кордон

17.05.2025
Український гурт Ziferblat потрапив у фінал Євробачення-2025

Український гурт Ziferblat потрапив у фінал Євробачення-2025

14.05.2025
Завантажити ще
Опілля квас Опілля квас Опілля квас
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Весна – час оновлення! Стильні кросівки, елегантні туфлі, трендові моделі – це в магазині inShoes Весна – час оновлення! Стильні кросівки, елегантні туфлі, трендові моделі – це в магазині inShoes Весна – час оновлення! Стильні кросівки, елегантні туфлі, трендові моделі – це в магазині inShoes

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • На Тернопільщині запровадили обмеження руху великогабаритного транспорту 05.07.2025
  • Віктор Павлік та Геля Зозуля переспівали турецький хіт 05.07.2025
  • Професорка ЗУНУ удостоєна почесного звання Заслужений діяч науки і техніки України 05.07.2025
  • Власники житла у Тернополі після пошкодження внаслідок атаки ворога отримають одноразову грошову допомогу 05.07.2025
  • Гучний ветеранський скандал у Зборові: розбираємо до дрібниць 05.07.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua



  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.