Для вирівнювання показників напруги застосовується чимало різноманітних за технологією, способів вирівнювання параметрів вхідного струму. Обрати з асортименту пропозицій можна один з оптимальних за вартістю та простих у застосуванні видів стабілізації струму – тиристорний стабілізатор напруги.
Ключова перевага таких пристроїв – висока точність регулювання і компактність, безшумність у використанні. Саме тому їх можна встановлювати у житлові та комерційні приміщення, не витрачаючись на монтаж окремих шумозахисних приміщень. Стабілізатори тиристорного типу мають високу зносостійкість, а також не потребують постійного догляду чи спеціалізованого обслуговування.
Придбати, обираючи необхідний за потужністю та параметрами вид стабілізатора тиристорного типу пропонує онлайн-магазин Electro100. Тут є в асортименті пропозиції від відомих виробників в різноманітті рішень та функціональності.
В чому основні переваги і вигоди використання тиристорного стабілізатора
Широкий діапазон вхідної напруги – чи не найбільша перевага використання тиристорного стабілізуючого пристрою. Саме тому тиристорні стабілізатори можна встановити і ефективно використовувати в приватних і комерційних спорудах, де показники струму є нестабільними. Таким чином можна забезпечити надійний захист системи від впливу аварійних характеристик змінного струму на роботу вартісних побутових приладів або обладнання для роботи офісу, виробничої ділянки.
Висока точність регуляції і забезпечення струмом чутливих пристроїв
Порівняно з іншими видами стабілізаторів, тиристорні пропонують високу точність регулювання. Це суттєво впливає на ефективність і стабільність роботи чутливих до параметрів струму, приладів. До переліку пристроїв, що є чутливими до характеристик струму можна включити всі пристрої побутової електроніки:
- телевізор;
- комп’ютер – настільний чи ноутбук, планшет;
- мікрохвильові печі;
- холодильники;
- пральні машини.
Висока чутливість до характеристик струму також є у насосів теплозабезпечення, котлів, що працюють завдяки застосування електроенергії.
Швидкодія – не більше 20 мс
Тиристорні стабілізатори швидко реагують на значні зміни напруги і мають затримку реагування не більше 20 мілісекунд. Такий параметр достатній для того, щоб ефективно вирівнювати характеристики вхідного струму для їх збалансування без значних змін в роботі побутових або комерційних електротехнічних і електронних пристроїв.
Тривалість роботи
Порівняно з пристроями для стабілізації де є механічні елементи та необхідність використання класичної схеми трансформаторів, тиристорні стабілізатори застосовують електронну схему перетворення. Така схема:
- потребує мінімальної ресурсності в роботі;
- може працювати десятки років без ремонтів і заміни;
- зберігає первинні показники точності;
- має високу зносостійкість.
Висока економність
Більшість класичних автотрансформаторних систем потребують значної кількості енергії для підтримки роботи. Для перетворення напруги використовується певна потужність с. В тиристорній схемі застосовується дуже ощадливе споживання енергії для власних потреб з коефіцієнтом корисної дії всього пристрою 95%.
Обговорення