Упродовж 30-31 грудня на Тернопільщині рятувальники кілька разів виїжджали на допомогу водіям через складні погодні умови. Сніг та ожеледиця ускладнили рух транспорту, зокрема автомобілів екстрених служб, рейсових автобусів і легковиків.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області.
30 грудня о 23:03 у селі Оліїв Зборівської громади рятувальники відбуксирували зі снігового замету автомобіль екстреної медичної допомоги, який повертався з виклику. До робіт залучили одну одиницю техніки та підрозділ 17-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Ще один автомобіль швидкої допомоги витягували зі снігу 31 грудня о 08:09 у селі Білоголови Залозецької громади. До робіт залучили чотирьох рятувальників та одну одиницю техніки.
31 грудня о 00:11 у селі Кути Шумської громади рятувальники надали допомогу легковому автомобілю, у якому перебували п’ятеро осіб, серед них – дитина. Машину вдалося витягнути зі снігового замету силами 16-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Того ж дня о 08:58 у селі Шупарка Борщівської громади рятувальники допомогли відновити рух рейсового автобуса, який застряг у снігу. До робіт залучили одну одиницю техніки та місцеву пожежну команду села Шупарка.
У ДСНС наголошують, що під час негоди кожна поїздка має бути виваженою. Водіїв просять зменшувати швидкість, дотримуватися безпечної дистанції та, за можливості, утримуватися від поїздок без нагальної потреби.
Читайте також: У Тернополі триває прибирання снігу: містян просять не залишати авто на узбіччях
У Тернополі триває прибирання снігу: містян просять не залишати авто на узбіччях





















