• Останні
  • У тренді

Матір солдата з Теребовлянщини подякувала людям, які допомагають її сину-воїну

17.03.2015
Медобори

У заповіднику «Медобори» на Тернопільщині обговорили безпечні умови праці та психологічний комфорт працівників

16.05.2026
потрійне вбивство у селі Доброводи

Довічний вирок за потрійне вбивство: суд покарав військового, який розстріляв людей у Доброводах

16.05.2026
успішний прецедент

Судовий прецедент на Тернопільщині: фінансова компанія програла справу через одну помилку в документах

16.05.2026
Девід Вілкок

Теорії про НЛО та ядерну зброю знову набирають популярності в мережі

16.05.2026
Євгенія Кравчук

«Мідас», Умєров і новий Цивільний кодекс: гучні теми інтерв’ю нардепки з Тернопільщини Євгенії Кравчук

16.05.2026
наглядова рада

У Тернопільській облраді обирають незалежних членів наглядових рад медзакладів

16.05.2026
Тетяна Чорновол

«Мені ніколи вмирати, я вбиваю окупантів»: Тетяна Чорновол показала свою бойову вишиванку

16.05.2026
медичний канабіс

Україна увійшла до переліку держав, де дозволений медичний канабіс

16.05.2026
батькам полеглого військовослужбовця Віталія Сидорука

Батькам захисника Віталія Сидорука вручили орден «Золота Зірка»

16.05.2026
У Тернополі освятили автівку, придбану в межах проєкту «Бандеролька перемоги», і передали військовим

У Тернополі освятили автівку, придбану в межах проєкту «Бандеролька перемоги», і передали військовим

16.05.2026
розпочинається весняно-літній сезон розваг

Сезон розваг відкрито: у парку Національного відродження запрацювали атракціони

16.05.2026
Жінка довірилася псевдобанкіру

Жителька Тернополя віддала псевдобанкіру 119 тисяч гривень

16.05.2026
Неділя, 17 Травня, 2026
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Матір солдата з Теребовлянщини подякувала людям, які допомагають її сину-воїну

Опубліковано Газета Місто
17.03.2015

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Іванка Гриців

Активну волонтерку і літераторку з Тернопільщини Іванку Гриців відзначили подякою від штурмової бригади

26.04.2026
три громади Тернопільщини отримали звістки

Від суботи Тернопільщина отримала сім сумних звісток

22.04.2026

voyaicДавня українська приказка говорить: «Світ не без добрих людей». Здається, такі прості слова, але скільки сили, енергії й народної мудрості у них вкладено! Саме під час воєн людське суспільство ніби розшаровується: одні стають ще більшими людьми, а інші…
Марія Субчак із с. Кобиловолоки Теребовлянського району написала подяку всім добрим людям, які брали і беруть нині участь у допомозі її сину-воїну, на 12-ти аркушах учнівського зошита, передає “Номер один”.
Вона – матір чотирьох дітей – трьох синів і дочки. Наймолодшому Михайлові сьогодні 20 років, він пішов в армію добровольцем-контрактником на початку січня 2014 року і донині захищає свою Вітчизну. Спершу, як і в багатьох воїнів-земляків, у Михайла був Яворівський полігон, потім, з початку березня 2014 року, служба в м. Ромни Сумської області у складі 24-ї окремої Залізної механізованої бригади. Тут доля Михайла звела із земляком Віктором Семчуком із с. Залав’є. Далі їх перекинули під Ямпіль Донецької області, Віктора дещо раніше, він у тих місцях по-геройськи загинув одним із перших на Тернопільщині. А далі пішло-поїхало – Сіверськ, Слов’янськ, Ясинувата (Донецька обл.). В Луганській області потрапив у полон, пробув там півтора тижня. Це «аж» чи «лише»? Чим вимірюється час у полоні? На ці запитання знають відповідь лише ті, які там побували, пізнали випробування долі до кінця. Михайлові довелося побувати в більшості «гарячих» точок на Сході. Наприклад, ті ж проблематичні блокпости №31, потім – №29, за які велися жорстокі бої, далі с. Кримське. Нині чоловік служить під Лисичанськом. По ротації Михайло побував удома один раз. Про бійця можна говорити багато. Він заочно вчиться у залізничному коледжі в Чернівцях. А ще він фізично загартований, гравець сільської футбольної команди. Бог милостивий до воїна Михайла і захищає його від значних ушкоджень. Мама говорила, що він їй показував лише незначні шрами. І це добре, це по-нашому, адже на відміну від російської приказки «Шрами прикрашають чоловіка», наше славне козацтво склало іншу поговірку: «Шрами на чоловікові вказують на його помилки у проведених боях». І хоч з тих пір пройшло багато часу і ведення воєн удосконалилося, все ж дана мудрість залишається актуальною й донині.
Добра материнська душа віддає частинку свого тепла й іншим дітям, каже, що не може їх назвати чужими, вони ж усі українці, тому й працює вихователем у сільському дитсадку. Пані Марія шле щирі слова подяки й низький уклін багатьом добрим людям, усіх їх перерахувати по прізвищах не можливо, бо жінка назвала їх понад 50, та згадаймо устами матері найзавзятіших з них у своїй доброті. Напевно, пані Марія до війни і не підозрювала, що ці прекрасні люди живуть поруч, що їх так багато. Це, найперше, родина близька і далека, односельці, друзі і знайомі сина, навіть багато незнайомих досі.
«Сьогодні, у такий нелегкий для українців час, я хочу по-материнському, з душевною теплотою подякувати всім добрим, чуйним, небайдужим людям за допомогу нашому синові й іншим воїнам України.
Найперше дякую всім працівникам Кобиловолоцької ЗОШ І-ІІІ ст. Я переконалася у тому, що для мого сина школа є другим домом, бо він завжди підтримував і підтримує зв’язки із вчителями та учнями. Коли Михайло перебував у відпустці, то в школі він бував більше, ніж вдома. Низький уклін сім’ї Поліщуків – Олександру і Марії. Пан Олександр є директором школи, а пані Марія – вчитель української мови та літератури. В мене бракує слів, щоб передати те, з якою теплотою і любов’ю всі педагоги ставляться до наших солдатів, а вони, у свою чергу, відповідають їм взаємністю. Окрему велику вагу в житті нашого села мають сім’ї благодійників – Наталя і Володимир Галянти, Надія й Володимир Труші і їх син Ярослав. Цих людей разом об’єднує спільна душевна доброта, милосердя, любов до ближнього й бажання допомогти нужденному в скрутну хвилину. Цими людьми повинно пишатися наше село. Сьогодні низько вклоняюся ще одній людині з великим серцем – Юрію Кулику, який є директором місцевого підприємства. Він колишній воїн-афганець, його великодушність і благородство вражають кожного.
Дякую за постійну молитву за всіх людей України і воїнів АТО владиці Павлу, єпископу Тернопільсько-Теребовлянської УПЦ КП, а також усім священикам, які моляться за наших солдатів. Дорогоцінним скарбом у житті кожної людини завжди були і є друзі. У нашого Михайла друзі вірні й добрі. Запам’ятався такий випадок. Однокласниця Михайла Надя Голембйовська вислала йому на Новий рік посилку з Києва, бо там вчиться в одному з вишів. Свідками вручення посилки стали бойові товариші Михайла, вони були досить вражені та й він сам, бо передача йшла на передову під постійними обстрілами через блокпости. Не менш вражаючою була і зустріч Михайла з друзями Назаром Великановичем та Арсеном Черсаком, які є студентами харківських вузів. Вони за десятки кілометрів приїхали у військовий штаб м. Чугуєва, щоб зустрітися зі своїм земляком перед відбуттям на війну. Тоді хлопці допомагали купити Михайлові все необхідне для фронту. Справжніх друзів, які можуть, не задумуючись, допомогти в скрутну хвилину, наші солдати знайшли і на Сході. Прикладом такого є молодий хлопчина одного з міст Донецької області Артем Герасимчук. Він не раз ставав у пригоді моєму сину, його бойовим товаришам, не рахуючись із часом та власним авто. Низький уклін йому і його родині! Такі відносини між людьми ще раз підтверджують, що немає окремо Заходу і Сходу, Півдня і Півночі України, є одна – єдина отча земля, яку просто неможливо поділити!
Окремо хочу подякувати нашому сільському голові Ігорю Титану і футболістам сільської команди за їх участь у спільній великій справі на благо нашої армії і народу. Небайдужі і наші заробітчани, члени українських діаспор у Німеччині, Канаді, Італії. Це колишній житель села Степан Москаль, благодійниці з Італії Галина та Оксана Лазечко. Надійною підтримкою Михайлові є і його хресні батьки – Іванна Іванець та Антон Вольний.
Неабияке шефство над усіма воїнами-земляками у зоні АТО взяли волонтери Теребовлянщини. Цих людей можна порівняти лише з ангелами-охоронцями наших дітей, які стали на нерівну битву з супостатом. Мій син, інші бійці щиро радіють їх приїзду, бо вони провозять із собою, окрім замовлених домашніх харчів та амуніції, приладдя тощо, ще й частинку домашнього тепла й затишку.
Хочу передати слова сина та його товаришів з війни: «Саме перед такими людьми можна і потрібно стати на коліна у знак подяки за їх безкорисливість, конкретну допомогу у всьому, без чого не було б української армії». Ось імена цих людей: Олексій та Оксана Стадники, Ігор Козак, Любомир Заверуха, Тетяна та Олена Занози, Михайло Самець, Микола Шевчук та багато інших, імен яких, на превеликий жаль, я не знаю, але вірю, що їх добрі справи оцінить Бог.
Не криючись, можна сказати, що без підтримки бізнесових кіл, господарників та підприємців з допомогою воїнам АТО не лише в нашому селі, а й по всій Україні було б туго. Прийміть і Ви подяку від солдатських матерів.
Пані Марія по житті – оптимістка і надзвичайно чуйна, добра людина, тому вона і до інших людей так відноситься. А ще ж вона жінка, мати… Напевно, її материнське серце болить і пече, стискається, тужить за сином Михайлом. Та з іншого боку – все розуміє і надзвичайно гордиться сином, всіляко його підтримує й допомагає.
 

Читайте нас в Google News
Теги: АТОлистподяка
Share7ShareSend

Пов'язані публікації

За службу Україні відзначили військового з Борсуківської громади

За службу Україні відзначили військового з Борсуківської громади

26.01.2026
шумська громада

Шумська громада отримала подяку від Сил спецоперацій ЗСУ за підтримку військових

14.01.2026
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Ua News media group Ua News media group Ua News media group

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Дмитро Підручний провів мотиваційну зустріч на кафедрі спорту ЗУНУ 16.05.2026
  • Футбольні баталії у дворах: у Тернополі визначають найкращі дитячі команди міста 16.05.2026
  • Струни та флейта: юні тернополянки здобули два гран-прі на міжнародному фестивалі 15.05.2026
  • «День кар’єри» у Тернополі: молодь може обрати свою професію 15.05.2026
  • Клопотенко, крафт та благодійність: Тернопільщина готується до «Фест молоко 2026» 15.05.2026
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Користуючись Сайтом, відвідувач підтверджує, що досяг 21-річного віку. У разі, якщо Ви не досягли 21-річного віку — не розпочинайте або припиніть користування Сайтом. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за законність використання Сайту та його сервісів Користувачем, який не досяг 21-річного віку. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.