Разом з активістами громадського об’єднання «Охорона громадського правопорядку» на вулицях міста у нічний час чергують працівники муніципальної поліції та правоохоронці, які перейшли на бік громади
Серед активістів – переважно молодь, але є і старші люди.
Перед виходом в місто особливо ретельно перевіряють, чи у всіх є пов’язки з написами «Громадська охорона». Кожна пов’язка має порядковий номер, щоб знати, хто з добровольців і на якій територій працює.
За словами заступника міського голови Леоніда Бицюри, ситуація в Тернополі покращується, але допомога громадських активістів потрібна постійно.
– Система охорони громадського порядку в місті досить складна, тому потребує постійної участі як небайдужих громадян, так і представників міліції, – зазначив Леонід Олексійович. – Дехто використовує ситуацію в країні та Тернополі, тому вдається до незаконних та протиправних дій. Щоб не допустити цього, ми закликаємо усіх не байдужих громадян і надалі долучатися до роботи громадської охорони.
Оскільки система працює в кількох напрямках, зокрема це піші патрулі, автомобільні патрулі, блок-пости та охорона об’єктів, групи швидкого реагування, тому кожен може вибрати те, що йому найбільше підходить.
Обговорення