Біатлоністка з Копичинецької громади на Тернопільщині Тетяна Тарасюк здобула бронзову медаль на етапі юніорського Кубка IBU, який відбувся у місті Мадона в Латвії. Про це повідомила Копичинецька міська рада.
У спринтерській гонці серед жінок на дистанції 7,5 км Тетяна Тарасюк показала третій результат. Українська спортсменка відпрацювала стрільбу без жодного промаху та подолала дистанцію з часом 24:02.0.
Від переможниці гонки — словачки Манці Казерман — Тетяну відділили 49,3 секунди. Друге місце посіла представниця Латвії Естере Вольфа. Суперниці, які фінішували вище, є претендентками на участь в Олімпійських іграх.
Здобута бронзова нагорода стала четвертою медаллю для збірної України в поточному сезоні юніорського Кубка IBU та третьою особистою відзнакою Тетяни Тарасюк у цьому заліку.

Чоловічий етап юніорського Кубка IBU також розпочався спринтом. У гонці взяли участь семеро українських спортсменів. Найкращий результат серед них продемонстрував Тарас Тарасюк, який із однією незакритою мішенню фінішував на 15-му місці з відставанням 1 хвилина 10,6 секунди.
Тарас Тарасюк увійшов до топ-3 серед усіх учасників спринту за швидкострільністю. Загалом це його шосте потрапляння до залікової зони в сезоні юніорського Кубка IBU.

У Копичинецькій міській раді зазначили, що пишаються спортивними досягненнями родини Тарасюків та їхніми результатами на міжнародних змаганнях.
Читайте також: Спортсмен з Тернопільщини Віталій Мандзин показав топрезультат сезону на Кубку світу з біатлону в Обергофі


















