Заслужений Академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України створив нове оркестрове аранжування на пісню «Надія» авторства тернопільської виконавиці Tanya Dolya (Тетяни Долішної).
У новому звучанні композиція набула ще більшої потужності та надихаючого характеру. За словами авторки, для неї особливо знаково, що її твір виконав саме колектив Збройних Сил України, адже саме вони є головною та непохитною надією на світле майбутнє.
Виконання пісні здійснили оркестр, хор та солісти Ансамблю під керівництвом художнього керівника та диригента Дмитра Антонюка. Аранжування створив Дмитро Коновалов, а запис та зведення – Юрій Куплівацький.
«То була моя мрія, щоб пісню «Надія» записав такий професійний колектив. Надіслала свій запис головному диригенту та художньому керівнику Заслуженого Академічного ансамблю пісні і танцю ЗСУ Дмитрові Антонюку. Він відгукнувся і взяв запис в роботу! Почути таке потужне виконання пісні – то справжнє щастя для автора! Дякую пану Дмитрові і всьому колективу, що долучився до проєкту, за цей момент натхнення і за співпрацю,» – говорить авторка слів та музики Тетяна Долішна.