• Останні
  • У тренді

Тернопільщина може перейти у «помаранчеву» зону карантину: кількість хворих на ковід зростає

07.10.2021
Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу

Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу

03.07.2025
На Тернопільщині судитимуть лісничого та директора за незаконну вирубку дерев на 57 млн грн

На Тернопільщині судитимуть лісничого та директора за незаконну вирубку дерев на 57 млн грн

03.07.2025
СБУ затримала на Тернопiльщинi дезертира, який поширював кремлiвськi наративи та заперечував збройну агресiю рф

СБУ затримала на Тернопiльщинi дезертира, який поширював кремлiвськi наративи та заперечував збройну агресiю рф

03.07.2025
Олена Шуляк

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

03.07.2025
За хабарництво судитимуть інспектора ДСНС на Тернопільщині

Судитимуть власника нiмецької вiвчарки, яка сильно покусала обличчя дiвчинки у Почаєвi

03.07.2025
Нова «Книжка про кака та пісь-пісь» — чесно і з гумором про фізіологію

Нова «Книжка про кака та пісь-пісь» — чесно і з гумором про фізіологію

03.07.2025
Рулет із лаваша

Смачний рулет з лаваша з крабовими паличками

03.07.2025
Фірма стала вузлом у викраденні зерна й металу

Повʼязана з Медведчуком фірма стала вузлом у викраденні зерна й металу з окупації

03.07.2025
Віталій Заморський

На Тернопільщину після 35 місяців полону повернувся військовий Віталій Заморський

03.07.2025
Юлія Наконечна

Випускниця Тернопільського класичного ліцею Юлія Наконечна отримала 200 балів з англійської мови на НМТ

03.07.2025
додаткові резерви

У Тернополі обговорили додаткові фінансові резерви для підтримки ЗСУ

03.07.2025
Василь Шевчук

На Тернопільщину повертається з війни на щиті загиблий воїн Василь Шевчук

03.07.2025
Четвер, 3 Липня, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Тернопільщина може перейти у «помаранчеву» зону карантину: кількість хворих на ковід зростає

Опубліковано Оксана Горобець
07.10.2021
  • Захворюваність зростає

В Україні зростає захворюваність на коронавірусну хворобу. Щодня фіксується в середньому 8000 нових випадків. Тиждень тому фіксували майже удвічі менше нових випадків. Такий рівень захворюваності останній раз фіксували ще навесні цього року. Станом на початок жовтня найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Харківській, Дніпропетровській, Одеській, Львівській та Чернівецькій областях.

У Тернопільській області фіксується близько 400 нових випадків коронавірусної хвороби, а у самому Тернополі близько 60 випадків. Загалом ситуація поки що стабільна. Однак, на за словами медиків, за збереження темпів зростання захворюваності може різко погіршитися, якщо населення не буде у достатній мірі охоплене вакцинацією і не буде дотримуватися заходів безпеки.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

захворюваність

Зростає захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 на Тернопільщині

04.02.2025
захворюваність

Понад 7 тисяч людей захворіли на грип, ГРВІ та COVID-19 на Тернопільщині

07.02.2024

Загалом Тернополі від початку епідемії захворіло 21 649 з них 20 319 пацієнти одужало. Зафіксовано 339 летальний випадок. У лікарнях Тернополя –  159 хворих на COVID-19, що на 17 % більше ніж минулого тижня. З них, 133 потребують кисневої підтримки, а 7 підключені до апаратів ШВЛ.

  • Де можна вакцинуватися
  • На сьогодні у Тернополі створені всі можливості для щеплення усіма доступними та сертифікованими вакцинами. Вакцинацію можна пройти у центрах масової вакцинації за попереднім записом:
  • Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка, просп. Злуки, 45/ 09:00-16:00 /Pfizer-BioNTech/+380678811066
  • ТЦ «Епіцентр», вул. Поліська, 7/09:00-18:00/Pfizer-BioNTech/+380678811066
  • ТРЦ «Подоляни», вул. Текстильна, 28/09:00-18:00/Moderna (ревакцинація)/+380678811066
  • вул. Шпитальна, 4/09:00-16:00/AstraZeneca, CoronaVaс/+380678811066
  • «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр», вул. Руська, 47/09:00-16:00/CoronaVaс, Pfizer-BioNTech, Moderna (ревакцинація)/+380673672390

На сьогодні медики називають вакцинацію єдиним способом уникнути важкого перебігу коронавірусної хвороби, особливо зважаючи на різке збільшення кількості хворих по Україні.

  • Яких заходів вживає місто
  • Садочки та школи працюють у звичному режимі завдяки вчасній вакцинації педагогів. У Тернополі понад 80 % педагогів загальноосвітніх шкіл і дошкільних закладів вакциновані, а тому дотримано усіх необхідних норм для роботи загальноосвітніх закладів. За цим показником Тернопіль у 2-4 рази переважає сусідні регіони.Крім того посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.
  • Розгорнуто п’ять центрів вакцинації. Працівники усіх комунальних підприємств допускаються до роботи за наявності усіх необхідних щеплень, або негативного тесту ПЛР.
  • Також у місті дотримуються постанови Верховної ради, яка передбачає, що можливі нові карантинні обмеження не будуть розповсюджуватися на суб’єкти господарювання такі, як кінотеатри, ресторани, фітнес-центри у разі, якщо 80 % персоналу пройдуть повний курс вакцинації.

Міський голова Тернополя закликає дотримуватися заходів безпеки і пройти щеплення, щоб зберігати стабільну ситуацію у місті та уникнути повного локдауну.

“Усі ми хочемо продовжувати жити звичним життям. Тому знову прошу Вас робити щеплення для того аби уникнути ускладнень від Covid-19. У нашому місті працює п’ять центрів вакцинації, де Ви можете у будь який зручний для Вас час отримати вакцину. Також Ви можете звернутись для запису до Вашого сімейного лікаря”, – зазначив Сергій Надал.

  • Нагадаємо

Тернопіль був містом, яке з найменшими можливими обмеженням пройшло попередні хвилю пандемії  завдяки вчасно вжитим заходам. Зокрема з березня минулого року працює центр протидії коронавірусній хворобі, що регулярно інформує про загальну епідеміологічну ситуацію, а також рекомендує, які заходи вживати міському самоврядуванню для уникнення локдауну. У місті налагоджено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. Громадський транспорт регулярно проходить обробку знезараження.

Міський голова Тернополя Сергій Надал, підтримував лише справді необхідні обмеження, у ситуації, коли цього вимагали епідемічні загрози. Загалом у своїй діяльності щодо протиепідемічних заходів міська рада орієнтується на досвід ЄС, Канади та інших країн, де такі заходи були найбільш успішними.

Читайте нас в Google News
Теги: захворюваністькоронавіруспомаранчева зона
Share6ShareSend

Пов'язані публікації

ГРВІ

За тиждень кількість хворих на ГРВІ на Тернопільщині збільшилась на чверть

01.02.2024
епідемічний поріг

Тернопільщина поки єдина перевищила епідпоріг хворих на ГРВІ та ковід

07.11.2023
Завантажити ще
Опілля квас Опілля квас Опілля квас
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Весна – час оновлення! Стильні кросівки, елегантні туфлі, трендові моделі – це в магазині inShoes Весна – час оновлення! Стильні кросівки, елегантні туфлі, трендові моделі – це в магазині inShoes Весна – час оновлення! Стильні кросівки, елегантні туфлі, трендові моделі – це в магазині inShoes

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Як програма реабілітації після травми хребта допомагає відновити навички, незалежність і впевненість у собі 03.07.2025
  • Байкер не міг сидіти вдома і з перших днів пішов на фронт (відео) 03.07.2025
  • Як повʼязана з олігархом Медведчуком компанія стала ланкою у викраденні зерна й металу з окупації 03.07.2025
  • У Тернополі з’явилися чотири нові автобусні маршрути 03.07.2025
  • Історія бійця стрілецького батальйону поліції Тернопільщини з позивним Запал 03.07.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua



  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.