тимчасово обмежать рух
навмисно вдарив важкими дверима
Тиждень безбар’єрності
дату розгляду скарги народної депутатки
ТОП-10 найбільших виробників набілу
затримали
душа
трагедія в ТЦК
Ігор Крочак
місто-побратим
врятувлаи життя
затримали 44-річного водія вантажівки

Виробництво української вакцини від COVID-19 перебуває на початку проходження клінічних випробувань.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час Години запитань до уряду в парламенті, відповідаючи на запитання народних депутатів.

«Те, що стосується кандидата на вакцину, бо це ще не вакцина… то ми пройшли доклінічне випробування і зараз триває процес щодо початку клінічних випробувань», – зазначив Степанов.

Він повідомив, що обрана відповідна виробнича база, де повинна вироблятися вакцина для початку проведення клінічних випробувань.

«Це одне з українських фармпідприємств, тому що для початку треба виготовити не менше ніж 100 тисяч доз вакцини. Тому там триває процес, але цей процес не можливо завершити за один місяць», – зазначив Степанов.

Він додав, що Україна відновлює виробництво вакцин, яке було втрачено за останні 29 років.

 

Пов'язані публікації