В ЗУНУ відбудеться Другий Міжнародний воркшоп молодих вчених “Штучний інтелект для сталого розвитку”
18 квітня 1187 року зафіксована перша літописна згадка слова “Україна”
Що таке плащаниця і чому вона по-особливому вшановується у Велику п’ятницю
Великдень на фронті: заступник голови Тернопільської облради Володимир Болєщук відвіз захисникам дрони та гостинці
У Плотичі під Тернополем горів очерет: вогонь охопив 3 гектари
Тернопільські воїни випалюють ворога дронами-камікадзе
У Тернополі затримали іноземця, якого підозрюють у спробі зґвалтування двох жінок
артилерист Кордас
бізнeс-форум
великодня виставка
Сергій Мельнік
Найскорботніший день: як провести Страсну п’ятницю і що не можна робити
Фото – з сайту ТСН

Біля Тегерану (Іран) розбився пасажирський літак МАУ, загинули всі дев’ять членів екіпажу рейсу PS752.

Радник Міністра МВС Євгеній Терехов на своїй сторінці у Facebook опублікував фотографії загиблих пілотів та бортпровідників.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

“Екіпаж не гине, вони йдуть в небо… Світла пам’ять”, – підписав допис Терехов.

Як інформує “ТСН“, у катастрофі загинули троє пілотів: Наумкін Олексій Євгенович, Гапоненко Володимир Іванович, Хоменко Сергій Анатолійович.

Загибли також шість бортпровідників: Статнік Катерина Олегівна, Матьков Ігор Валерійович, Микитюк Марія Михайлівна, Лихно Денис Михайлович, Овчарук Валерія Євгеніївна, Сологуб Юлія Миколаївна.

Вранці 8 січня у столиці Ірану Тегерані розбився український пасажирський літак авіакомпанії МАУ, який виконував рейс “Тегеран-Київ”.

На борту перебували 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, ніхто не вижив. Усі 9 членів екіпажу, а також 2 пасажири були громадянами України. РНБО опублікував список загиблих. Відомо, що на рейс зареєструвалося 169 пасажирів, втім двоє людей так і не сіли на борт літака.

МЗС України спочатку повідомило, що до падіння літака призвели технічні проблеми з двигуном, а версія теракту наразі не розглядається. Потім там змінили інформацію і заявили, що версії наразі все ще встановлюються. Літак впав майже одразу після зльоту з аеропорту імені Імама Хомейні.

Офіс генпрокурора вже розпочав розслідування катастрофи – справа розглядається за ч. 3 статті 276 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту, що спричинило загибель людей).

На час встановлення обставин авікатастрофи всі українські авіакомпанії тимчасово припинять польоти у повітряному просторі Ірану.

Пов'язані публікації