Величезна кількість сучасних людей щоденно використовує компактні навушники, як свій обов’язковий аксесуар. Вони дозволяють насолоджуватися улюбленою музикою, гуляючи містом, їздячи в транспорті, або ж займаючись в спортзалі. Завжди є можливість придбати навушники в Києві, відштовхуючись від власних завдань, потреб та цілей.
Під час купівлі, особливу увагу слід приділити типові, конструкції, способу, за допомогою якого відбувається підключення до джерела сигналу, а також технічним характеристикам.
Найбажаніші моделі
Серед моделей на ринку навушників особливою популярністю користуються наступні:
- Panasonic RP-HJE118GU-G Green.
- Sennheiser HD 239.
- 2E S6 Pinion Gray.
- Panasonic RP-HS34E-W White.
- Sennheiser HD 380 Pro Black.
- Panasonic RP-HJE118GU-A Blue.
- Panasonic RP-HS34E-W White.
- Sennheiser PX 100-II White.
Накладні, чи вакуумні?
За типом усі моделі навушників розділяються на дві групи: накладні, а також вакуумні. У чому ж їх відмінність?
Накладні навушники лягають на вухо із зовні, а їх м’які амбушюри-чашечки піднімають звукоізоляцію на найвищий рівень. Таким чином, ніякі шуми зовнішнього характеру не відволікатимуть користувача від прослуховування музики.
У той же час вакуумні пристрої є маленькими, компактними і зручними. Такі моделі закріплюються безпосередньо у вушній раковині. Саме подібний тип навушників обирає переважна більшість українських покупців, цінуючи їх доступність та практичність. Вони не замінні, коли музику потрібно слухати під час руху. А вкладання деяких моделей безпосередньо у вушний канал також добре ізолює від шуму.
Як підключаються
Є чотири категорії навушників залежно від того, як вони підключаються. Це – категорії підключення 3,5 міліметрів, 6,3 міліметрів, а також через Bluetooth та через з’язок, що не має дротів.
Одним із найпоширеніших аудіороз’ємів є пристрій 3,5 міліметрів. Його перевагою є те, що навушники легко і швидко підключаються до таких джерел, як смартфон, плейєр, планшет та ноутбук.
Навушники типу підключення 6,3 міліметрів, переважно є якісними та студійними. Відзначаються надійною передачею сигналу, але і коштують недешево.
Багато використовують у портативній техніці і гарнітуру Bluetooth, яка забезпечує один, але не єдиний із видів бездротового з’єднання.
А от варіант бездротового зв’язку дозволяє взагалі забути про кабелі. Підключається він через радіоканал, потребуючи наявності додаткового радіомодуля.
Обговорення