Офіційна зарплата захищає інтереси працівників, вважають у територіальних органах ДФСУ в Тернопільській області. Тому на підприємців, які боргують зарплату чи виплачують надто малу, податківці поскаржилися у відповідні сруктури, пише “TeNews”.
У 2019 році на спільних із представниками органів місцевої влади засіданнях комісій слухали керівників 7-ми підприємств, що заборгували зарплату, податок на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок.
“Після цього 6 суб’єктів господарювання погасили зарплатний борг на суму 292,9 тис. грн. Також вони спрямували до бюджету 82,9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб і 43,8 тис. грн єдиного внеску” – розповідають в ГУ Держфіскальної служби області.
Фахівці фіскальної служби також проводили індивідуальну роз’яснювальну роботу із керівниками 63 підприємств. Відтак 62 із них погасили заборгованість із зарплати на суму 2 млн 117,3 тис. грн, а до скарбниці сплатили 1 млн 133,6 тис. грн податку на доходи і 703,9 тис. грн єдиного внеску.
В результаті цього 88 суб’єктів господарської діяльності підвищили зарплату. І бюджет поповнився на 627 тис. грн податку на доходи фізичних осіб і 772,8 тис. грн єдиного внеску.
Говорили й про підвищення рівня оплати праці із керівниками 289 підприємств і організацій області. Внаслідок цього 275 з них підвищили рівень виплати зарплати, а бюджет отримав 1 млн 413,2 тис. грн податку на доходи фізичних осіб і 1 млн 783,2 тис. грн єдиного внеску, – інформують в податковій.
Внаслідок активізації роз’яснювальної роботи про необхідність оформлення трудових відносин із найманими працівниками, тільки в квітні на Тернопільщині прийняли на роботу 5 959 працівників.
Обговорення