• Останні
  • У тренді

Тернополянка викликала поліцейських до бару, де збираються африканці

28.07.2018
Визначили п’ятірку громад Тернопільщини, які найбльше допомагають ЗСУ

Визначили п’ятірку громад Тернопільщини, які найбльше допомагають ЗСУ

20.10.2025
У Верховній Раді пропонують надавати відстрочку від мобілізації ще одній категорії чоловіків

Скандал з мобілізацією в Тернополі: ТЦК “запакував” унікального виробника медінструментів

20.10.2025
Володимир Коваль

Помер відомий на Тернопільщині аграрій Володимир Коваль

20.10.2025
У Тернополі вчать підлітків, як протистояти вербуванню

У Тернополі вчать підлітків, як протистояти вербуванню

20.10.2025
Тернополянина вимагав $12 000 за виведення військового з навчального центру

Тернополянина вимагав $12 000 за виведення військового з навчального центру

20.10.2025
Двоє людей загинули в Тернополі через нещасні випадки за вихідні

Двоє людей загинули в Тернополі через нещасні випадки за вихідні

20.10.2025
Світлана Байталюк

“Нам наше, окрім нас, ніхто не збереже”: що відомо про нематеріальну культурну спадщину Тернопільщини

20.10.2025
Від 5 до 20 тисяч гривень отримають тернополяни за пошкоджене ракетним ударом житло

У Тернополі на 110% зросли ціни на оренду однокімнатних квартир

20.10.2025
залишила свою новонароджену дитину

На Тернопільщині мати залишила новонароджену дитину просто неба: суд виніс вирок

20.10.2025
в одному з гуртожитків

В Тернополі у гуртожитку ЗУНУ сталася пожежа: у ДСНС повідомили деталі

20.10.2025
Людмила Марченко

Як Людмила Марченко хотіла у відрядження до Єревана, але суд не дозволив

20.10.2025
попрощалися з Іриною (Ярою) Березій

На Тернопільщині попрощалися з волонтеркою та учасницею бойових дій Ярою Березій

20.10.2025
Понеділок, 20 Жовтня, 2025
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Співпраця
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф
Немає результату
Переглянути всі результати
Газета Місто! Там, де ти живеш!
Немає результату
Переглянути всі результати

Тернополянка викликала поліцейських до бару, де збираються африканці

Опубліковано Спокійна Надія
28.07.2018

Взимку ще менше було чути, а з настанням теплої пори у закладі почали відчиняти вікна і сусідство із Diamond стало нестерпним.

У ніч на 14 липня у караоке лаунж-барі Diamond, що неподалік центрального автовокзалу в Тернополі, місцева мешканка Наталя В. (прізвище на її прохання не вказуємо, — авт.) викликала поліцію. Це був крок відчаю, адже всю ніч із закладу настільки гучно лунала дискотечна музика, що у найближчих житлових будинках під її ритми аж здригалися шибки. При таких децибелах годі було заснути. Починало світати, а музика не стихала. О 5-ій ранку в Наталі увірвався терпець, і вона викликала поліцію.

Дискотека дошкуляла й раніше. Взимку ще менше було чути, а з настанням теплої пори у закладі почали відчиняти вікна і сусідство із Diamond стало нестерпним. Місяць перед тим Наталя вже приходила до закладу посеред ночі і просила зачинити вікна, тоді її послухали, але ненадовго. Власники бару не переймаються тим, що заважають мешканцям прилеглих будинків. У Diamond збираються здебільшого студенти-іноземці, які мешкають поряд у гуртожитку, подейкують, що орендує приміщення і організовує дискотеки теж іноземець.
Після наступного, далеко нелюб’язного, спілкування з адміністрацією лаунж-бару тернополянка розмістила злісний допис на своїй сторінці у Фейсбуці та відео зі свого балкону, з якого чути, як голосно лунає музика. Чимало людей підтримали її і висловили невдоволення такими діями керівництва бару.

— Не люблю скаржитися, але цього разу доведеться. Річ у тім, що у барі Diamond музика настільки гучна, що спати просто неможливо, — обурюється Наталя. — Сусідам також заважає, особливо тим, у яких, як і в мене, незасклений балкон. Я намагалася звикнути до дискотечної музики ночами, знаю, що можна звикнути до всього, але це просто неможливо і вище людських сил!
Коли однієї червневої ночі Наталя вперше зважилася піти до закладу і зробила зауваження, все обійшлося мирно. Адміністраторка вибачилась, сказала, що просто забули зачинити вікна, але за кілька днів все повторилося.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ТАКОЖ

У Тернополі вчать підлітків, як протистояти вербуванню

У Тернополі вчать підлітків, як протистояти вербуванню

20.10.2025
Тернополянина вимагав $12 000 за виведення військового з навчального центру

Тернополянина вимагав $12 000 за виведення військового з навчального центру

20.10.2025

— На Івана Купала дискотека гриміла до 6-ої ранку, в мене розривалася голова. Тоді я не пішла, думала, повеселяться, а далі буде спокійно, — продовжує розповідь Наталя. — Не хотіла конфліктувати, бо боюся помсти іноземців, які там збираються, але уночі 14 липня прокинулася о 2-ій годині і не могла заснути до 5-ої, у мене розболілася голова, і я вдалася до рішучого кроку — викликала поліцію. Разом із двома поліцейськими перед 6-ою годиною ми пішли до бару, там і далі гриміла музика, хоча відвідувачів уже було небагато — усі іноземці. Адміністраторка за віконечком рахувала виручку. Поліцейський повідомив їй, що на заклад надійшла скарга і попросив зменшити гучність музики. «Це орендоване приміщення. Приходьте пізніше!» — заявила адміністраторка і почала зачиняти віконечко. Мене шокувала така її відповідь, тому я взялася знімати на відео. Із залу вийшли темношкірі відвідувачі, один поводився на правах господаря (можливо, власник закладу). Накинулися на мене та поліцейських із лайкою, погрозами, зверталися на «ти»… Один іноземець підійшов і штовхнув мене. Поліцейський ступив крок до нього, попросив припинити, той замахнувся до поліцейського. Почалася штовханина. Іноземці поводилися вкрай нахабно та зверхньо, вони були нетверезі. Лише коли я знову увімкнула камеру телефона, трохи притихли. Я просила їх зачинити вікна. «Хочемо — зачинимо, хочемо — ні. Знаєш, в кого ми орендуємо зал? Не уявляєш, куди лізеш!» — пригрозили мені. «Вали звідси!» — крикнув до мене той, що поводився як господар. Поліцейські побоялися, щоб мені нічого не вдіяли, бо до того ішло, тому вийшли зі мною на вулицю і порадили іти додому.
Як повідомили у прес-службі патрульної поліції області, патрульні змусили вимкнути музику в закладі, відвідувачі розійшлися. Про виклик патрульні повідомили чергового міськради, який мав передати інформацію муніципальній поліції Тернополя, щоб правоохоронці перевірили роботу даного закладу.

Після інциденту Наталя написала скаргу до міської ради з приводу роботи закладу, що порушує спокій мешканців міста. Під зверненням поставили підписи сусіди заявниці, які теж потерпають від нічних дискотек.

— Муніципальна поліція перевірить, чи має право заклад на роботу в нічний час. Подейкують, що іноземець орендує зал в одного тернопільського бізнесмена, мають «кришу» у високих кабінетах, тому так поводяться, — каже Наталя. — Нічна дискотека дошкуляє багатьом, але не всі мають сміливість про це заявити. «Наталю, не пхайся туди, бо спалять тобі машину або вистрелять у вікно…» — хвилюються сусіди. У цій ситуації мені справді страшно, бо бачила, який контингент збирається в барі, але така вседозволеність не може тривати далі. Мені не потрібно, щоб когось карали чи накладали штрафи, я просто хочу спокійно жити і спати. Це ж просто елементарне право!

Читайте нас в Google News
Теги: баріноземціполіціяскандалтернопіль
Share6ShareSend

Пов'язані публікації

Двоє людей загинули в Тернополі через нещасні випадки за вихідні

Двоє людей загинули в Тернополі через нещасні випадки за вихідні

20.10.2025
в одному з гуртожитків

В Тернополі у гуртожитку ЗУНУ сталася пожежа: у ДСНС повідомили деталі

20.10.2025
Завантажити ще
Ух радіо Ух радіо Ух радіо
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля квас Опілля квас Опілля квас
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50% Літній розпродаж в INSHOES – знижки до 50%

Пошук

Немає результату
Переглянути всі результати
Вуличне радіо Вуличне радіо Вуличне радіо

RSS Ровесник – молодіжні новини

  • Відійшла у засвіти волонтерка з Тернопільщини Ірина Березій 20.10.2025
  • Відійшов у засвіти відомий тернопільський аграрій Володимир Коваль 20.10.2025
  • ТНПУ змагається за перемогу в конкурсі «Народний бренд-2025» 20.10.2025
  • Тернопільськa митниця зaбезпечилa 16 тис. переміщень товaрів у межaх «митного безвізу» 20.10.2025
  • Рецепт смачних дерунів з шапочкою (по-тернопільськи) 20.10.2025
Погода
Тернопіль

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua




  • Контакти
  • Співпраця
  • Редакційна політика
Газета Місто. Тернопільські новини

ГО Медіа-центр Тернопіль

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.

Немає результату
Переглянути всі результати
  • Новини
  • Тернопіль
  • Твоє місто
    • Бережани
    • Борщів
    • Бучач
    • Заліщики
    • Збараж
    • Зборів
    • Копичинці
    • Кременець
    • Ланівці
    • Монастириська
    • Підгайці
    • Почаїв
    • Скалат
    • Теребовля
    • Хоростків
    • Чортків
    • Шумськ
  • Україна / Світ
  • Теми
    • Події
    • Суспільство
    • Політика
    • Кримінал
    • Економіка
    • Освіта
    • Спорт
    • Культура
    • Особистості
    • Релігія / Духовність
    • Смачного!
    • Життя
    • Здоров’я / Краса
    • Господарка
    • Стосунки / Сім`я
    • Історія / Туризм
    • Авто
    • Цікаве
  • Статті
  • Блоги
  • Війна з рф

Газета МІсто. Тернопільські новини. Незалежні, оперативні і об'єктивні новини Тернополя і Тернопільської області. Політика, аналітика, економіка, спорт. Інформаційні матеріали сайту gazeta-misto.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу Газета Місто. Використання матеріалів сайту лише за умови відкритого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на Газету Місто не нижче третього абзацу.