Політик пояснив, чому створення Антикорупційного суду не вирішить
проблему корупції в країні. Лідер Радикальної партії вважає, що сутність судової «реформи» влади – підім’яти під себе суддів.
«Наша позиція проста – антикорупційним повинен бути кожен суд України. А зараз люди не можуть знайти правди у судах, що б там не казав Президент про «реформи». Усі його реформи переслідують одну мету: підпорядкувати суддів, щоб малювати собі результат на виборах. Ми бачимо один шлях реформи: звільнити усіх суддів і прокурорів, а нових обрати на прозорих конкурсах», – наголосив Олег Ляшко.
Політик також додав, що обирати суддів повинні українці, а не міжнародні організації. «Якщо продажна влада готова принижувати Україну заради власного самозбереження, то я їм не дозволю робити мою рідну країну сировинною колонією, що б проти мене не вигадували продажні колишні прокурори і менти, які раптом стали ангелами у плоті. Не обманюйте себе: диктат із Вашингтону чи Брюсcеля нічим не кращий московського диктату!», – обурився народний депутат.
Ляшко переконаний, що жоден суд не зможе подолати корупцію, адже вона має більш глибокі причини. «Де з’являється корупція? Там, де є бідність і безправ’я. Щоб подолати бідність, ми пропонуємо план розвитку економіки, реалізація якого дасть українцям роботу і гідну зарплату. Щоб подолати безправ’я, ми пропонуємо звільнити усіх суддів і прокурорів. Оце і є реальна боротьба з корупцією. Жодна бідна країна корупцію не подолала.
Як можна боротись із корупцією, коли 70% громадян на субсидіях по ЖКГ, а 90% їдять хліб без масла? За таких обставин корупція починається з самого низу – у селах дерибанять майно і дають хабарі. Тому я переконаний, що подолання корупції – це
подолання бідності», – підсумував Ляшко.
Обговорення