У Тернополі продовжують боротися із незаконними операціями обміну валют. Проте традиційні методи не допомагають, кажуть у поліції.
Щоразу, коли поліцейські реагують на незаконний обмін, то валютники знаходять пояснення ситуації. Одні, переконують, що це просто один іншому гроші винен, от і віддає. Інші стверджують, що просто просили передати знайомі…
Начальник Національної поліції Тернопільської області каже: на боротьбу із такою проблемою витрачається багато сил, проте все марно. Валютникам, в більшості випадків, вдається уникнути відповідальності. Пише http://beztaby.te.ua
У минулому році отримали інформацію, що один із валютників торгував підробленими доларами. Ми пішли і купили в нього 5 тис. дол., – розповідає Олександр Богомол. – Виявилось, що вони справжні. Кримінальне провадження по підробці грошей закрили, але факт обміну залишився. І ці 5 тис. дол. пішли до суду, їх конфіскували. Я просив прокурорів таким самим способом взяти 5-6 валютників, по 5-6 тис. втратять і більше стояти там не будуть. У прокуратурі кажуть, що це буде провокація з нашої сторони.
Тож тепер поліцейські, перш ніж купувати фальшиву валюту, ретельно перевірятимуть інформацію.
Обговорення