Фахівці Оксфордського університету стверджують, що довше повалятися в ліжку або почати день із відпочинку є дуже корисно для підвищення продуктивності, – пишуть Ваші новини.
Пол Келлі проводив дослідження у навчальних закладах. В ході експерименту початок занять він переніс із 8:30 на 10:00. І виявилося, що при цьому успішність учнів різко підвищилася. А ті студенти, у яких уроки починалися ще на годину пізніше, приходили на них з хорошим настроєм і ще краще засвоювали матеріал.
Дослідник пояснює це тим, що тільки з 10-ої години у людини починають працювати в нормальному режимі життєво важливі органи – серце і печінка. Якщо ж завантажити себе справами раніше, це негативно позначиться не тільки на фізичному і психічному здоров’ї людей, а також на його настрої і працездатності.
Причому все це актуально не тільки для студентів чи учнів, а й для тих, хто працює. Залишається тільки сподіватися, що результати дослідження підштовхнуть роботодавців до зміни початку трудового дня з 9-ої години ранку на 10-у.
Обговорення