У Тернопіль користувач соцмережі Андрій Аркуша звернув увагу на квіти, які хтось залишив біля пам’ятників радянським «освободітєлям» у Старому парку.
Про це він написав у соцмережі Threads.
За словами Андрія Аркуші, він помітив, що біля кожного стовпчика, встановленого на честь радянських військових, лежали квіти.
Йду через свій улюблений Старий парк і бачу, що біля кожного слупика, поставленого в честь освободітєлєй, покладено по квіточці. Дивом дивуюсь, чому у Тернополі після переосмислення подій так званої перемоги, радянського колоніалізму та сучасної війни хтось це досі робить, – написав він.
Також чоловік розповів, що в момент, коли він намагався зафіксувати це на відео, до одного із пам’ятних знаків підійшов чоловік і поклав квіти.
З етичних міркувань цей момент я вирізав, – додав користувач.
Публікація викликала обговорення у соцмережах. Частина користувачів підтримала думку про необхідність переосмислення радянської символіки в умовах війни Росії проти України, інші ж наголосили на особистому праві людей вшановувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні.


















